Листопад 2021

Проект рішення "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за 9 місяців 2021 року".

Проетк рішення "Про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік" за 9 місяців 2021 року".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про внесення змін до складу виконавчого комітету".

Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку культури та туризму у Присиваській територіальній громаді на 2022 - 2025 роки".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про ініціювання створення Асоціації інвестиційно та туристично привабливих громад "Соляна дорога".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення №223 від 13 липня 2021 року "Про затвердження звіту про оцінку внутрішньогосподарської меліоративної системи".

Проект рішення "Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости".

Проект рішення "Про утворення Молодіжної ради при Присиваській сільській раді".

Додаток 1.

Додаток 2.

Проект рішення "Про проведення повторних земельних торгів в ЕТС Прозоро.Продажі з набуття права оренди на земельні ділянки".

Проект рішення "Про затвердження Положення про виконавчий комітет Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про надання Присиваському сільському голов Кліщевському С.О. відпустки та виплати матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення № 219 від 13.07.2021 року "Про внесення змін до договору оренди ФГ "Хлібороб 190".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості".

Проект рішення "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутів загальноосвітніх навчальних закладів Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутів дошкільних навчальних закладів Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди землі".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь земельних ділянок".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення XL сесії VII скликання Григорівської сільської ради від 14 квітня 2020 року № 712 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Додаток 1 до проекту рішення.

Додаток 2 до проекту рішення.

Проект рішення "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регульторних актів та плану-графіку здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2022 рік".

Проект рішення "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства Статуту комунального підприємства "Струмок".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки".

Проект рішення "Про внесення змін до рішення IV сесії VIII скликання від 05.03.2021 року № 119 "Про внесення змін до договору оренди землі ФГ "Шостак".

Проект рішення "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва"