Червень 2018

проект рішення "Про  преміювання та інші виплати за липень 2018 року"

проект рішення "Про  преміювання та інші виплати  за липень 2018 року"

проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

проект рішення "Про поновлення і внесення змін до договору оренди"

проект рішення "Про надання погодження на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

проект рішення "Про надання погодження на розробку проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства"

проект рішення "Про Програму  перевезення окремих пільгових категорій громадян"

проект рішення "Про надання погодження на передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"

проект рішення "Про надання погодженняна розробку проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства"

проект рішення "Про рекомендацію для вступу до Національної академії державного управління при Президентові України на навчання за заочною формою Кліщевського Сергія Олександровича"

прокт рішення "Про участь в ініціативі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФТ) "Громада, дружня до дітей та молоді"

проект рішення "Про затвердження пріоритетного напрямку розвитку послуг в Григорівській сільській раді (Присиваська ОТГ) згідно участі в Програмі "ДОБРЕ".

проект рішення: "Про розроблення Схеми планування Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ), Херсонської області".

проект рішення: "Про договір позички приватного легкового автомобіля".

проект рішення "Про затвердження переліку проектів".