ХХХІ сесія VII скликання від 26.06.2019 року

Рішення № 461 "Про співфінансування субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" та на реалізацію заходів спрямованих на підвищення якості освіти".

Рішення № 462 "Про співфінансування з місцевого бюджету проектів в рамках формування інфраструктури об'єднаних територіальни громад".

Рішення № 463 "Про затвердження кошторисної документації".

Рішення № 464 "Про внесення змін та доповнень до рішення XXVII сесії сільської ради VII скликання № 366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Пояснювальна записка.

Зведення показників спеціального фонду кошторису на 2019 рік.

Додаток 1 до рішення № 464.

Додаток 2 до рішення № 464.

Додаток 3 до рішення № 464.

Додаток 5 до рішення № 464.

Додаток 6 до рішення № 464.

Додаток 7 до рішення № 464.

Рішення № 465 "Про внесення змін до рішення XXVII сесії VII скликання № 358 "Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами" від 19.12.2018 року".

Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2019 рік.

Додаток 1 до Програми.

Додаток 2 до Програми.

Додаток 3 до Програми.

Рішення № 466 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 467 "Про внесення змін до Програми "Підтримка народжуваності дітей" на 2019 рік".

Рішення № 468 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Рішення № 469 "Про внесення змін до рішення від 25.03.2019 р. № 413 "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення КСП ім. Калініна, що припинено, які є власністю територіальної громади Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) (переходять до комунальної власності)".

Рішення № 470 "Про затвердження Детального плану території".

Рішення № 471 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на земельних торгах (аукціон)".

Рішення № 472 "Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та затвердження стартової ціни земельної ділянки, що відводиться у власність на земельних торгах, шляхом проведення аукціону".

Рішення № 473 "Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність".

Рішення № 474 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Рішення № 475 "Про укладення договору оренди комунального майна".

Рішення № 476 "Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ПрАТ "Київстар".

Рішення № 477 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність".

Рішення № 478 "Про надання дозволу на розроблення генеральних планів: с.Григорівка, с.Павлівка, с.Нововолодимирівка, с.Строганівка, с.Іванівка Чаплинського району Херсонської області".

Рішення № 479 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Рішення № 480 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 481 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельниих ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 482 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Рішення № 483 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 484 "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, які орендує ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 485 "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населених пунктів)".

Додаток 1 до рішення № 485.

Додаток 2 до рішення № 485.

Рішення № 486 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 487 "Про затвердження Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку, іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об'єктах комунальної власності територіальної громади Григорівської сільської ради".

Рішення № 488 "Про затвердження нормативної грошової оцінки та затвердження річної орендної плати".

Рішення № 489 "Про затвердження нормативної грошової оцінки та затвердження річної орендної плати".

Рішення № 490 "Про затвердження нормативної грошової оцінки та затвердження річної орендної плати".

Рішення № 491 "Про делегування представника Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ)".

Рішення № 492 "Про результати опитування жителів Присиваської об'єднаної територіальної громади щодо якості послуги водопостачання".

Додаток до рішення № 492.

Рішення № 493 "Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад".

Рішення № 494 "Про вступ до Всеукраїнської асоціації ОМС "Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних територіальних громад України".

Рішення № 495 "Про включення до складу міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Херсонської області".

Рішення № 496 "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, які орендує ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 497 "Про затвердження проекту Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади".

Рішення № 498 "Про делегування представника Григорівської сільської ради".