Січень 2020

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".

Проект рішення "Про наданя дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 12 місяців 2019 року".

Додаток до проекту рішення "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 12 місяців 2019 року".

Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки".

Додаток до проекту рішення "Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування".

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваській сільській об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

Програма реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади.

Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади.

Додаток 1 до Положення.

Додаток 2 до Положення.

Додаток 3 до Положення.

Додаток 4 до Положення.

Додаток 5 до Положення.

Додаток 6 до Положення.

Додаток 7 до Положення.

Додаток 8 до Положення.

Додаток 9 до Положення.

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 2019 рік".

Проект рішення "Про внесення змін до складу тендерного комітету Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про внесення змін щодо прізвища".

Проект рішення "Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові".

Проект рішення "Звіт сільського голови про діяльність виконавчого органу Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за 2019 рік".

Проект рішення "Про попередню оплату Григорівської сільської ради у 2020 році".

Проект рішення "Про визначення у 2019 році напрямів та об'єктів , на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання , наближених до сімейних , забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Проект рішення "Про утворення робочої групи з реалізації проєкту "Реконструкція водогону в с. Григорівка, заміна азбестових труб на полімерні" в Присиваській сільській ОТГ".