Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Січень 2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про наданя дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Додаток до проекту рішення "Про затвердження Програми розвитку інформаційного простору Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки".

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про надання згоди на поділ земельних ділянок.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об'єднаної територіальної громади та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваській об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

Додаток 1 до проекту рішення.

Додаток 2 до проекту рішення.