Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Конкурс від 21.05.2020 року

Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

1. Спеціаліста з бухгалтерського обліку - 2 одиниці;

Умови конкурсу: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою,  досвід роботи з комп'ютерними програмами.

1. Спеціаліст з діловодства- 3 одиниці;

Умови конкурсу: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою,  досвід роботи з комп'ютерними програмами.

1. Спеціаліст ВОС;
  2. Спеціаліст із соціальної роботи;

Умови конкурсу: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою,  досвід роботи з комп'ютерними програмами.

1. Державний реєстратор;

Умови конкурсу: - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю правознавство, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, досвід роботи з комп'ютерними програмами, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

1. Начальника відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг.

Умови конкурсу: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

7.Головний спеціаліст з питань розвитку територій та  інвестицій

Умови конкурсу: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі, вільне володіння державною мовою,  досвід роботи з проектами і програмами розвитку та з комп'ютерною технікою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі

- особова картка (форма П-2 ДС)

- автобіографія

- дві фотокартки розміром 4х6

- копія документа про освіту

- копія паспорта

- копію  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- електронна декларація особи уповноваженої на виконання функцій    держави або місцевого самоврядування  за 2019   рік

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Григорівську сільську раду за адресою с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20. Телефон для довідок – 098 44 704 14.

Термін подання документів 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Розпорядження № 61 від 13.05.2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови № 56 від 20.07.20217 року".

Додаток 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Григорівської сільської ради.

Розпорядження № 66 від 19.05.2020 року "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Григорівської сільської ради".

Протокол №6 засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посади: спеціаліста з діловодства (3 одиниці), спеціаліста із соціальної роботи, спеціаліста з бухгалтерського обліку (2 одиниці), головного спеціаліста з питань розвитку території та інвестицій, спеціаліста ВОС, начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАП, державного реєстратора.

Протокол №7 засідання конкурсної комісії щодо проведення іспиту кандидатів на посади: спеціаліста з діловодства (3 одиниці), спеціаліста із соціальної роботи, спеціаліста з бухгалтерського обліку (2 одиниці), головного спеціаліста з питань розвитку території та інвестицій, спеціаліста ВОС, начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАП, державного реєстратора.

Протокол № 8 засідання конкурсної комісії щодо проведення співбесіди з кандидатами на посади начальника відділу з питань організації діяльності ЦНАП.