Поіменне голосування ХХVІІІ сесія VІІ скликання від 11.02.2019 року

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені, які є власністю територіальної громади (переходять до комунальної власності).

Про доопрацювання питання порядку денного №13 та винесенням на анступну сесію.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження Положення про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Григорівської сільської ради, Чаплинського району, Херсонської області.

Про Перспективний план розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2021 рр.

Про співфінансування проекту "Термомодернізація будівлі, реконструкція системи опалення Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з улаштуванням альтернативного джерела опалення за адресою: с. Павлівка, вул. Шкільна, 22, Чаплинського району, Херсонської області".

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для надання у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок у комунальну власність".

Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Павлівське".

Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Струмок".

Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва.

Про початок проекту проектування "Термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу "Дзвіночок".

Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 12 місяців 2018 року.

Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання Григорівської сільської ради від 19 грудня 2018 року № 366 "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Про внесення змін рішення 27 сесії 7 скликання Григорівської сільської ради від 19 грудня 2018 №366 "Про сільский бюджет на 2019 рік".

Про затвердження кошторисної документації.

Про надання дозволу на попереднью оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2019 році.

Про відведення місць та обладнання стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Про передачу послуг водопостачання.

Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок" у новій редакції.

Про преміювання та інші виплати сільському голові у 2019 році.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

Про затвердження нормативно-грошової оцінки та затвердження річної орендної плати.

Про звіт сільського голови про діяльність виконавчого органу Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ за 2018 рік.