План покращення послуги водопостачання

Анкета-дослідження умов життя та якості громадських послуг_2018 рік .

Рішення XIX сесії Григорівської сільської ради VII скликання від 21.06.2018 р. "Про затвердження пріоритетного напрямку розвитку послуг в Григорівській сільській раді (Присиваська ОТГ) згідно участі в Програмі DOBRE".

Звіт про результати опитування жителів Присиваської ОТГ щодо якості послуги водопостачання _ 2019 рік.

Протокол засідання робочої групи з розробки плану покращення послуги водопостачання від 19.04.2018 р. №1.

Протокол засідання робочої групи з розробки плану покращення послуги водопостачання від 13.07.2018 р. № 2.

Протокол засідання робочої групи з розробки плану покращення послуги водопостачання від 13.08.2018 р. № 3.

Протокол засідання робочої групи з розробки плану покращення послуги водопостачання від 30.08.2018 р. № 4.

Рішення XXIX сесії Григорівської сільської ради VII скликання від 25.03.2019 р. № 433 "Про затвердження Плану покращення надання послуги водопостачання в Присиваській ОТГ на 2019-2023 рр."

План покращення надання послуги водопостачання в Присиваській ОТГ на 2019-2023 рр.

Розпорядження сільського голови від 10.02.2020 р. № 18 "Про утворення робочої групи з реалізації проєкту "Реконструкція водогону в с. Григорівка. Заміна азбестових труб на полімерні" в Присиваській сільській ОТГ".

Протокол загальних зборів громадян щодо обговорення плану реалізації проекту "Реконструкція водогону в с. Григорівка , заміна азбестових труб на полімерні" , який впроваджується спільно з Програмою DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність".