Поіменне голосування XVI сесія VII скликання від 20.02.2018 року.

Про виконання бюджету  за 2017 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІ скликання від 22.12.2017 року "Про сільський бюджет".

Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради УІІ скликання "Про сільський бюджет на 2018 рік" № 145 від 22.12.2017 року.

Про укладення договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про затвердження проектної документації "Спортивний майданчик для мініфутфолу зі штучним покриттям по вул.Шкільній , 19 Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст., с.Строганівка Чаплинський район Херсонської області-реконструкція".

Про надання згоди на прийняття у власність Григорівської сільської ради засобів навчання для кабінету фізики для Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Григорівської сільської ради.

Про затвердження Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ 2018-2026 роки.

Про передачу земельних ділянок державної власностіу комунальну власність.

Про надання транспортного засобу працівникам апарату Григорівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення № 169 від 29.01.2018 року.

Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликання органу місцевого самоврядування Григорівської сільської ради.

Про преміювання та інші виплати за лютий 2018 року.

Про встановлення тарифів на благоустрій та санітарне утримання населених пунктів Григорівської сільської ради ( сіл Григорівка, Павлівка, Нововолодимирівка, Строганівка, Іванівка)

Про програми поводження з твердими побутовими відходами на території григорівської сільської ради нв 2018-2023 роки.

Про надання погоджень на розробку проекту землеустрою ТОВ "ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ".

Про надання погодження на передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року № 98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності, які підлягають продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах ( аукціон) по Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ.

Про надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання погоджень на розробку землеустрою ТОВ "Віндкрафт Каланчак".

Про звіт сільського голови про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради за 2017 р.

Про обговорення проекту "Затвердження Правил Благоустрою населених пунктів Григорівської сільської ради."