Присиваська сільська територіальна громада
Каховський район, Херсонська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я ІІ сесії VІІІ скликання від 10 січня 2017 року

 

 

       Україна

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ІІ сесія VIII скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 січня 2017 року                                                             №  34

                                                           

Про сільський бюджет

на 2017 рік

 

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», врахувавши  рекомендації  засідання постійної комісії сільської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2017 рік:

- доходи сільського бюджету у сумі 26448000 гривень, в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 26102200 гривень, доходи спеціального фонду сільського бюджету 345800  гривень, згідно з додатком  1 цього рішення;

- видатки сільського бюджету у сумі 26448000 гривень, в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету  25541178 гривень, видатки спеціального фонду сільського бюджету  906822 гривень;

     - профіцит загального фонду сільського бюджету у сумі 561022 грн.,  згідно з додатком № 2 до цього рішення.

            - дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 561022грн. ,згідно з додатком № 2 до цього рішення.

             2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 25541178 гривень та спеціальному фонду 906822 гривень згідно з додатком  3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі 130511 гривень.

4. Затвердити на 2017 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком  4 до цього рішення.

       5. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 5 до цього рішення.

6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду селищного бюджету на 2017 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

7. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 325800 гривень згідно з додатком  6 до цього рішення.

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільській раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

              9. Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Керівникам бюджетних установ встановити постійний контроль за споживанням енергоносіїв у межах затверджених лімітів у фізичних обсягах.

10.Установити, що у загальному фонді сільського  бюджету на 2017 рік:

- до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

11.Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69 1   Бюджетного кодексу України.

12. Делегувати Чаплинській районній раді повноваження щодо отримання  та використання коштів субвенцій з державного бюджету на фінансування державних програм соціального захисту населення для подальшого фінансування соціальних виплат населенню.

13. Делегувати Чаплинській районній раді повноваження на утримання бюджетних установ та закладів Чаплинського району, які станом на 01 січня            2017 року не передані у встановленому чинним законодавством України порядку від районного бюджету до Григорівської сільської ради.

14. Доручити голові Григорівської сільської ради укласти угоду з Чаплинською районною радою щодо співфінансування видатків на утримання бюджетних установ та закладів Чаплинського району у 2017 році та  договір про передачу міжбюджетних трансфертів у 2017 році.

 

 

 

15. Доручити сільському голові Григорівської сільської ради укласти угоду з Чаплинською селищною радою щодо співфінансування програми Чаплинської міжшкільного навчально-виробничого комбінату  у сумі 255530,00 грн. із загального фонду сільського бюджету по КПК-0118800 « Інші субвенції» згідно додатку 4.

 

16. Додатки  № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

              17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                                                            С.О. Кліщевський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення  ІІ сесії Григорівської сільської ради VІІІ скликання 

                                                             від 10 січня 2017 року № 36

 

 

 ПРОГРАМА

«Благоустрій сіл » на 2017 рік

      1. Загальна характеристика Програми

Програма спрямована на фінансування структурного підрозділу «Благоустрій сіл» створеного при Григорівській сільській раді Чаплинського району Херсонської області

ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

            Програма, на яку спрямовані заходи Програми, є постійне забезпечення і підтримання в належному санітарному стані об’єктів благоустрою: сільське та братське кладовище, базар, територія біля Будинку культури, сільської ради, дитячого садка, автобусної зупинки.

          ІІІ. Мета Програми

Предметом діяльності підрозділу є проведення робіт по благоустрою та утримання території с.  Григорівка, с. Павлівка, с. Строганівка, с. Іванівка та утримання його у належному санітарному стані та збереження і експлуатація об’єктів благоустрою, а саме:

1. Прибирання від сміття доріг і вулиць села, тротуарів

2. Прибирання від сміття автобусної зупинки

3.Утримання в належному стані сільського та братського кладовища, базару, території біля будинку культури, сільської ради, дитячого садка

4. Ліквідація несанкціонованих звалищ

5. Утримання в належному стані охоронних зон водоймищ в межах села

6.Організація та виконання роботи по системному знищенню бур’янів та об’єктів рослинного карантину

7. Утримання кущів троянд в належному стані (обрізання кущів,внесення органічних та мініральних добрив, хімбородьба з шкідниками, копання, прополка)

8. Перекопка, прополка квітників, клумб

9. Утримання пам’ятників та пам’ятних знаків у належному стані

10. Утримання в належному стані пішохідних переходів, шляховідводів,    мостів

11 Приведення в належний стан території на місці знесених будівель

ІV.Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, строки виконання Програми

           Програма розроблена з метою фінансування структурного підрозділу «Благоустрій сіл» при Григорівській сільській раді Чаплинського району Херсонської області у 2017 році в селах: Григорівка, Павлівка,  Строганівка, . Іванівка.

V. Основні завдання Програми

          Основними завданнями Програми є: постійне забезпечення і підтримання в належному санітарному стані: сільського та братського кладовища, базару, території біля Будинку культури, сільської ради, дитячого садка, автобусної зупинки, приведення в належний стан території на місці знесених будівель

І. Фінансове забезпечення виконання Програми

          Джерелом фінансування підрозділу є бюджетні кошти Григорівської сільської ради. Облік матеріальних цінностей, фінансування, звітність по підрозділу ведеться бухгалтером сільської ради.

VІІ. Напрямки діяльності і заходи Програми

          Основними напрямками Програми є: постійне забезпечення і підтримання в належному санітарному стані сільського та братського кладовища, базару, території біля Будинку культури, сільської ради, дитячого садка, автобусної зупинки, приведення в належний стан території на місці знесених будівель

           VІІІ. Результативні показники

           Оцінювання ходу виконання Програми відбуватиметься за наступними результативними показниками:

1.Затрати:

- фінансування структурного підрозділу «Благоустрій сіл» при Григорівській сільській раді

2.Продукти:

- кількість обраної площі;

- косіння площ газонів;

- прибирання скошеної трави;

- вивезення сміття транспортними засобами;

- прибирання кладовища;

- приведення в належний стан території на місці знесених будівель

3.Ефективність:

Утримання підрозділу «Благоустрій сіл», середня вартість прибраної площі

4.Якості:

Утримання в належному санітарному стані, збереження та експлуатація об’єктів благоустрою: сільського та братського кладовища, базару, території біля Будинку культури, сільської ради, дитячого садка, автобусної зупинки, приведення в належний стан території на місці знесених будівель

ІХ. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу підтримувати в належному санітарному стані об’єктів благоустрою сіл: Григорівка, Павлівка,  Строганівка, Іванівка;

сільського та братського кладовища, базару, території біля Будинку культури, сільської ради, дитячого садка, автобусної зупинки, приведення в належний стан території на місці знесених будівель

       

 

 

         Х. Управління Програмою та контроль за її виконанням

Координацію та контроль за ходом виконання Програми покладається на Григорівського сільського голову. Звітність про використання коштів по програмі надається розпорядником коштів у встановленому законом порядку

 

Секретар сільської ради                                                                Н.С.Пашковська

 

   від   10 січня   2017 року 

с.Григорівка

N 35

 

С.Григорівка

 

Про затвердження Програми

“Організація у 2017 році оплачуваних

громадських робіт для незайнятого

населення с. Григорівка с.Павлівка,

с.Строганівка ,с.Іванівка

 

 

Відповідно до пункту статті 31 Закону України “Про зайнятість  населення”, пункту 8, п.п.8 пункту 10 “Положення про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175, з метою забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, зареєстрованих як безробітні, організації громадських робіт на підприємствах в установах і організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам територіальної громади та сприяють їх соціальному розвитку та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада.

 

 

                                                 В И Р І Ш И Л А :

          1. Затвердити програму  «Організація у 2017 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Строганівка , с.Іванівка»  (програма додається);

         2.Затвердити перелік видів оплачуваних громадських робіт (Додаток1);

         3.Визначити Григорівську сільську раду, як роботодавця для організації громадських робіт;

         4.Для участі у громадських роботах створити тимчасові робочі місця в кількості 60 чол.

         5.Виділити на виконання громадських робіт в 2017 році кошти в сумі 187400,00 гривень та за видами робіт ( Додаток 2);

          6.Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні, здійснюються за рахунок коштів бюджету Григорівської сільської ради та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття;

          7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                   С.О.Кліщевський

 

                                                                     

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням Григорівської

сільської  ради  від

10  січня 2017 року

ІІ сесія УIII скликання

 

ПРОГРАМА

організації   у 2017 році  громадських та інших робіт тимчасового характеру для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Строганівка, с. Іванівка

 

МЕТА ПРОГРАМИ.

Залучення   максимально   широкого    кола    незайнятих    мешканців   с.Григорівка, с.Павлівка , с.Строганівка , с. Іванівка до  участі  у  виконанні  громадських  робіт, що  дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми сіл у благоустрої, відбудові історико-архітектурних пам’яток, меморіальних поховань та об’єктів соціальної сфери, інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.

Досить високим залишається рівень реєстрації громадян, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці та потребують додаткового соціального захисту, тривалий час перебувають на обліку в районному центрі зайнятості і отримують невелику  за  розміром  допомогу  з безробіття.  

          Таким  чином,  одним   із  важливих  заходів  підтримки  людей  у  період   вимушеного   безробіття   та  пошуку  роботи   є  залучення   їх   до  участі  в громадських  роботах – загальнодоступному виді тимчасової  трудової  діяльності  громадян,  що  виконується  на  договірній основі. Разом з тим ці роботи є важливим фактором підтримання робочого тонусу безробітних і вирішення ряду соціальних проблем сіл.

          Закон України «Про зайнятість населення»,   Порядок  організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру, затверджено   Постановою   Кабінету  Міністрів  України  від  20 березня 2013 року  № 175,  визначає  різні  підходи  стосовно  організації  цих робіт, передбачає   фінансування їх за  рахунок  коштів  місцевого бюджету, Фонду  загальнообов’язкового  державного соціального  страхування України  на  випадок  безробіття (далі – Фонд) та інших не заборонених законодавством джерел.

         Для виконання   громадських   робіт у 2017 році планується  залучити шістдесят безробітних громадян і організувати їхню працю на підприємствах комунальної форми власності, державних підприємствах, установах, організаціях, що підпорядковані органам місцевої влади,  а також за договорами з іншими роботодавцями (у разі надходження відповідних звернень). Організація робіт здійснюватиметься за такими  основними напрямками:

           1. Громадські  роботи  з  благоустрою  та  озеленення  сіл, зон  відпочинку  і  туризму, відбудови  історико-архітектурних пам’яток, меморіальних поховань, виконання  підсобних  робіт  з  ремонту  об’єктів  соціальної  сфери.

          2. Громадські  роботи,  спрямовані  на  соціальний  захист  людей  похилого  віку,  інвалідів  війни.   

3. Громадські  роботи спрямовані на інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.

          4. Громадські  роботи спрямовані на інформування населення щодо запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності населення.

         Реалізація кожного цього напрямку дасть змогу населенню заробляти кошти на прожиття у скрутний для себе час і, разом з тим, внести певний вклад у вирішення соціально важливих проблем сіл. Крім того, участь у громадських роботах активізує інтерес до пошуку  підходящої роботи, прискорить вирішення проблеми працевлаштування  безробітних.

 

1. Перелік видів  громадських робіт, що організовуються у с.Григорівка, с.Павлівка , с.Строганівка , с. Іванівка  у 2017 році

Відповідно до вимог чинних законодавчих та нормативних актів   громадські та інші роботи тимчасового характеру повинні відповідати таким основним критеріям:

           а) мають тимчасовий характер і для їх організації не можуть бути використані постійні робочі місця і вакансії;

б) можуть виконуватися в умовах неповного робочого дня;

в) мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади;

г) надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки;

д) не пов’язані з ризиком для життя безробітних.

Програмою проведення у 2017 році громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка , с.Строганівка , с. Іванівка    (далі – Програма)  визначається наступний перелік видів громадських робіт, що матимуть суспільно корисну спрямованість, відповідатимуть потребам громади сіл , нададуть додаткову соціальну підтримку і забезпечать тимчасову зайнятість осіб, які шукають роботу:

   - благоустрій та озеленення територій населеного пункту, кладовищ, зон відпочинку і туризму,  придорожніх смуг;

      - підсобні роботи при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку;

      - впорядкування місць меморіального поховання, які мають офіційний статус;

      - підсобні роботи з відновлення заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури;

           -   інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку;

      -  інші види робіт, які мають суспільно корисну спрямованість та відповідають потребам відповідної адміністративно - територіальної одиниці.

2. Організація   громадських робіт на підприємствах, в установах, організаціях та у фізичних осіб-підприємців с.Григорівка, с.Павлівка , с.Строганівка , с. Іванівка у 2017 році.

                    2.1. Перелік підприємств, організацій, установ державної і комунальної власності, на яких планується організація оплачуваних громадських робіт для безробітних та осіб, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час, студентська молодь в   канікулярний період  наведені у таблиці:

 

№ п/п

 

Найменування підприємства, організації, установи

1

2

1

Іванівська сільська рада 

2

Комунальне підприємство « Струмок»

3

Фельдшерсько-акушерський пункт

4

Будинок культури

5

Комунальне підприємство « Павлівське»

6

Григорівська сільська рада 

7

Павлівська сільська рада 

8

Строганівська  сільська рада 

 

 

 2.2. У разі виникнення потреби в організації громадських робіт на інших підприємствах державної та комунальної власності такі роботи можуть бути організовані за зверненням виконавчого комітету сільської ради.

           2.3.  Громадські роботи на підприємствах, організаціях та у фізичних осіб-підприємців організовуються шляхом укладання окремих договорів роботодавців з Чаплинським районним центром зайнятості і фінансуються за кошти роботодавця.

3. Організаційне забезпечення виконання Програми.

         3.1. Систематично аналізувати потребу комунальних господарств та служб, що займаються проблемами благоустрою сіл, соціального захисту  одиноких осіб та громадян похилого віку, інвалідів праці та війни, закладів  медицини, освіти та культури, з метою організації оплачуваних громадських робіт, залучення  до  їхнього  виконання  максимально  можливої  кількості  безробітних  громадян,  збільшення  тривалості  цих  робіт.

Виконавці: КП «Струмок», КП»Павлівське» Сільська рада  підприємства, організації та установи, які організовують  громадські роботи, Чаплинський районний центр зайнятості.

                                                 Термін: протягом 2017 року.

3.2. З метою вивчення ситуації на ринку праці направляти запити підприємствам, організаціям, установам сіл та узагальнювати їхні пропозиції щодо організації на існуючій виробничій базі спеціальних тимчасових  робочих  місць  для   проведення громадських робіт, укладати двосторонні договори з роботодавцями про спільну діяльність щодо виконання цих робіт.

         Виконавці: районний центр зайнятості.

                                                  Термін: протягом 2017 року.

3.3. Постійно вдосконалювати роботу щодо роз’яснення соціальної значимості та користі для  сіл щодо проведення громадських   робіт  через місцеві засоби масової інформації, семінари, круглі столи, тощо.

          Виконавці: районний центр зайнятості.

                                                   Термін: протягом 2017 року.

3.4. Забезпечувати оперативне вирішення першочергових організаційних і матеріально-технічних проблем щодо організації і проведення  громадських  робіт,  залучаючи  до  їх  виконання,  перш  за  все, громадян,  які  тривалий  час  перебувають  на  обліку  в  районному  центрі зайнятості а також безробітних, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці і потребують соціального захисту.

                                                 Виконавці: районний центр  зайнятості.

        Термін: протягом 2017 року.  

3.5. Керівникам підприємств, організацій, установ, на базі яких будуть проводитися громадські роботи, призначити відповідальних осіб за організацію цих робіт для ведення необхідної документації та своєчасного обміну інформацією з районним центром зайнятості.

          Виконавці: КП «Струмок»,  КП «Павлівське»Сільська рада 

                  підприємства, організації та установи,

          які організовують оплачувані

          громадські роботи, Чаплинський

          районний центр зайнятості.

                                                   Термін:     протягом 2017 року

3.6. Надавати консультативно-методичну допомогу з організаційних і нормативно-правових питань працівникам  відповідальним за організацію та проведення  громадських робіт на підприємствах.

                                                     Виконавці: районний центр  зайнятості.

            Термін:      постійно.  

4. Громадські роботи з благоустрою та озеленення

сіл, зон відпочинку і туризму, з відбудови історико-        архітектурнихпам’яток,  меморіальних поховань, виконання

підсобних робіт з ремонту об’єктів соціальної сфери

            4.1. Підготувати  пропозиції підприємствам, організаціям, установам сіл щодо  проведення громадських  робіт  з  благоустрою  та  озеленення с.Григорівка, с.Павлівка , с.Строганівка , с. Іванівка зон  відпочинку  і  туризму,  з  відбудови  історико-архітектурних  пам’ятників,  виконання  підсобних  робіт  на будівництві та ремонті  об’єктів  соціальної  сфери: дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я. 

                                                    Виконавці: Григорівська сільська рада.

           Термін:    протягом   2017 року.  

4.2. З’ясувати необхідні обсяги громадських робіт з благоустрою та озеленення сіл, зон відпочинку та туризму, проведення ремонтних та опоряджувальних робіт на меморіальних комплексах, кладовищах та місцях поховання воїнів, відбудові історико-архітектурних пам’ятників,  підсобні роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери,   вирішити питання організаційного та матеріального їх забезпечення, надати відповідні пропозиції районному  центру зайнятості.

   Виконавці: КП «Струмок», КП «Павлівське» Сільська рада,    підприємства, організації та установи, які організовують оплачувані   громадські роботи.

           Термін:    протягом   2017року

 4.3. Укласти договори з підприємствами, організаціями, установами сіл щодо  проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру  у 2017році.

                                                    Виконавці: районний центр  зайнятості.

           Термін:      протягом 2017 року.  

            4.4. На підставі інформації про потребу підприємств комунальної сфери в організації   громадських та інших робіт тимчасового характеру, створити  бригади  з числа безробітних та осіб, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час, студентської молоді в   канікулярний період,  які  мають бажання брати участь у  оплачуваних громадських роботах. 

                                                   Виконавці: районний  центр  зайнятості.

          Термін:       постійно.

           4.5. Вирішувати питання стосовно своєчасного забезпечення безробітних, направлених на  громадські та іншв роботи тимчасового характеру, необхідними матеріалами, робочим інвентарем, спецодягом.

   Виконавці: КП «Струмок»,  КП «Павлівське» Сільська рада,  підприємства, організації та установи, які організовують оплачувані громадські роботи, районний центр зайнятості.

           Термін:    постійно.  

4.6. Забезпечити своєчасність виплати заробітної плати учасникам  громадських та інших робіт тимчасового характеру, що залучаються до благоустрою  та  озеленення  села, зон  відпочинку  і  туризму, відбудови  історико-архітектурних пам’ятників, виконання  підсобних  робіт  на  ремонті  об’єктів  соціальної  сфери.

             Виконавці: районний центр  зайнятості,

                                      Григорівська сільська рада

             Термін:      постійно

5. Громадські роботи, спрямовані на соціальний

захист людей похилого віку, інвалідів війни.

5.1 Визначитися з характером та обсягами допомоги у кожному індивідуальному випадку громадянам похилого віку, інвалідам війни і праці, хворим особам, надати пропозиції щодо проведення  громадських робіт для цієї категорії населення районному центру зайнятості.

            Виконавці:  Григорівськасільська рада

            Термін:        протягом 2017 року.

5.2. Укласти договори з підприємствами, організаціями, установами сіл щодо  проведення   громадських  робіт у 2017 році.

                                                    Виконавці: районний центр  зайнятості,

           Термін:      протягом 2017 року.  

          5.3. Вирішити питання своєчасного забезпечення осіб, направлених на  громадські роботи, необхідними матеріалами, робочим інвентарем, спецодягом.

            Виконавці:  Григорівська сільська рада

                                      Термін:       постійно.

            5.4. На підставі інформації про потребу Григорівської сільської ради в організації  громадських робіт  направляти осіб  з числа безробітних та осіб, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час, студентську молодь в   канікулярний період, які  мають бажання брати участь у цих роботах.

                                                     Виконавці: районний  центр  зайнятості.

            Термін:       постійно.

5.5. Забезпечити своєчасність виплати заробітної плати учасникам  громадських робіт, які залучаються до обслуговування людей  похилого  віку, ветеранів та інвалідів  війни  і  праці.

                                                      Виконавці: районний центр  зайнятості,    

Григорівська сільська рада

                Термін:       постійно.

6. Громадські роботи по інформуванню населення щодо недопущення порушень громадського порядку та інформуванню населення щодо

запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності населення.

6.1 Визначитися з характером та обсягами допомоги у кожному індивідуальному випадку   надати пропозиції щодо проведення  громадських робіт по інформуванню населення щодо недопущення порушень громадського порядку та щодо запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності населення.

                      Виконавці:  Чаплинський РВ УМВС України в Херсонській області, Районний відділ УМНС України в Херсонській області, Григорівська сільська рада,  районний центр зайнятості

   Термін:      протягом  2017 року.

6.2. Укласти договори з Чаплинський РВ УМВС України в Херсонській області, районним відділом УМНС України в Херсонській області,  Чаплинським районним центром зайнятості щодо  проведення  оплачуваних  громадських  робіт у 2017 році.

                                               Виконавці:  районний центр зайнятості                                                           

                                            Термін:        протягом 2017 року.  

          6.3. Вирішити питання своєчасного забезпечення безробітних, направлених на  громадські роботи, необхідними матеріалами,   спецодягом.

    Виконавці:  Григорівська сільська рада,

    районний центр зайнятості

                              Термін:         постійно.

6.4. Забезпечити своєчасність виплати заробітної плати учасникам  громадських робіт, які залучаються до  інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та щодо запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності населення. 

                                 Виконавці: районний центр  зайнятості,

                                 Григорівська сільська рада       

      Термін:      постійно.

7. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення

виконання Програми

7.1. Програмою передбачається фінансування громадських робіт за рахунок коштів місцевого бюджету та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, а також коштів підприємств, організацій та установ села, які організовують у себе громадські роботи або виступають у якості спонсорів таких робіт.

7.2. Для проведення у с.Григорівка, с.Павлівка , с.Строганівка , с. Іванівка

громадських та інших робіт тимчасового характеру виділяється:

– з місцевого бюджету для оплати праці безробітних громадян, що будуть зайняті на громадських роботах  у 2017 році планується виділити 187400,00 грн..

– із Фонду ЗОДССНВБ Згідно з Порядок  організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру, затверджено   Постановою   Кабінету  Міністрів  України  від  20 березня 2013 року  № 175, із змінами (далі – Порядок), фінансування  громадських робіт для безробітних здійснюється в межах коштів Фонду, передбачених  на цю мету  бюджетом Фонду та кошторисами районного центру зайнятості на 2017 рік;

– із коштів підприємств, організацій та установ села Григорівка – за необхідністю відповідно до обсягів замовлених громадських робіт чи спонсорської допомоги іншим підприємствам, організаціям та установам.

7.3. Дозволити виконавчому комітету сільської ради за потребою протягом року коригувати розміри фінансування  громадських та інших робіт тимчасового характеру окремих роботодавців за поданням фінансового управління Чаплинської районної державної адміністрації та районного центру зайнятості в межах загальних сум, що виділяються на ці цілі.

          7.4. Згідно з Порядком кошти з Фонду та місцевого бюджету, передбачені на   проведення  громадських та інших робіт тимчасового характеру, будуть використані для:

    – оплати основної та додаткової  заробітної  плати;

    – сплати  єдиного соціального  внеску  на загальнообов'язкове  державне соціальне страхування;

    – оплати перших п'яти  днів тимчасової непрацездатності безробітних осіб, зайнятих на   громадських  роботах.

7.5. Необхідні матеріально-технічні ресурси, витратні матеріали, що використовуються в ході проведення  громадських та інших робіт тимчасового характеру, забезпечують замовники робіт відповідно до визначених обсягів.

        7.6. В окремих випадках  за  клопотанням  виконавчого комітету Григорівської сільської ради кошти Фонду можуть бути використані для:

    – оплати послуг з перевезення безробітних осіб або їхнього проїзду до місць проведення робіт та у зворотному напрямку на підставі поданих центру зайнятості документів;

    – придбання інвентаря вартістю до однієї тисячі гривень за одиницю,  його ремонт та обслуговування.

     

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                               Н.С.Пашковська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       Додаток №1

до сільської програми

«Організація у 2017році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка, с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка»

 

 

                    Загальна характеристика сільської програми

1

Ініціатор розробки програми

Григорівська сільська рада

2

Розробник програми

Григорівська сільська рада

3

Відповідальний виконавець програми

Григорівська сільська рада

4

Учасник програми

Григорівська сільська рада

5

Термін реалізації програми

2017 рік

6

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього:

187400

7

У тому числі бюджетних коштів

187400

8

З них коштів сільського бюджету

187400

 «Організація  у 2017 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка»

 

 

 

Секретар сільської ради                                              Н.С.Пашковська

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                           

 

 

 

 

                                                                                      Додаток №2 

до сільської програми

«Організація у 2017 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка, с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка»

 

 

 

           Резервне забезпечення сільської програми

«Організація у 2017 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка»

 

Обсяг  коштів, які пропонується залучити на виконання програми

2017

рік

Всього витрат на виконання програми(грн.)

Обсяг ресурсів всього

187400

187400

У тому числі:

-

-

Державний бюджет

-

-

Обласний бюджет

-

-

Місцевий бюджет

187400

187400

Кошти не бюджетних джерел

-

-

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                              Н.С.Пашковська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                 Додаток 1              

                                                                      до рішення сесії  сільської ради

                                                                      від 10.01.2017 року № 35

 

 

 

ПЕРЕЛІК

видів   громадських робіт:

 

          - благоустрій та озеленення територій населених пунктів, кладовищ, зон відпочинку і туризму,  придорожніх смуг;

          - підсобні роботи при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку;

          - догляд за особами похилого віку та інвалідами, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я;

          - впорядкування місць меморіального поховання, які мають офіційний статус;

          - підсобні роботи з відновлення заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури;

          - роботи в архівах з документацією;

          - сільськогосподарські роботи по вирощуванню та збиранню сільськогосподарських культур;

           -   інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку;

           -  інформування населення щодо запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності населення;

          -    інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.

          -  інші види робіт, які мають суспільно корисну спрямованість та відповідають потребам відповідної адміністративно - територіальної одиниці.

           

 

 

Секретар Григорівської сільської ради                                  Н.С.Пашковська 

 

 

 

 

 

Додаток 2            

до рішення сесії  сільської ради

                                                                      від 10.01.2017 року № 35

 

Кошти для організації громадських робіт

 

 

з/п

Вид робіт

Передбачено

Кількість

осіб

Передбачено коштів                                 (грн.)

1

Благоустрій та озеленення територій населеного пункту, кладовищ, зон відпочинку і туризму,  придорожніх смуг, впорядкування місць меморіального поховання, які мають офіційний статус.

 

 

 

25

                           

 

                                    78100,00 грн.

2

Підсобні роботи при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку.

 

 

 

25

                           

 

                                    78100,00 грн.

3

Інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку

10

31200,00грн

ВСЬОГО

 

60

                                187400,00 грн.

 

Секретар Григорівської сільської ради                                  Н.С.Пашковська 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                       Григорівський сільський голова

                                                                         __________   С.О.Кліщевський

            

                                      

                                            П А С П О Р Т

Програми «Організація у 2017 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка»

1.КВК 01, Григорівська сільська рада

2.КВК 01, КФК 0113240 «Організація та проведення громадських робіт»

3.Обсяг бюджетного призначення 187400 грн. із загального фонду сільського бюджету.

4.Законодавчі підстави для виконання бюджетної програми:

- Бюджетний Кодекс України;

- Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- рішення сесії сільської ради про затвердження програми.

5.Мета бюджетної програми:

- Залучення максимально широкого кола незайнятих мешканців с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка до   у виконанні оплачуваних громадських робіт

6.Напрями діяльності:

 

Напрями діяльності, що здійснюють у межах загального фонду сільського бюджету

1

Фінансування залучених незайнятих мешканців с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка ,с.Іванівка у виконанні оплачуваних громадських робіт

 

7.Категорії економічної класифікації:

 

КЕКВ

                                                Найменування

 

2111

Заробітна плата

2120

Нарахування на заробітну плату

 

 

 

 

 

 

8.Результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми на 2017 рік:

 

 

 

 

 

№ п/п

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Показники виміру

Одиниця інформації

           Джерело

                  

                  разом

Загальний фонд

Спеціальний фонд

1

Затрати:

Фінансування залучених незайнятих мешканців с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка , с.Іванівка до участі у виконанні оплачуваних громадських робіт

 

 

 

грн

 

 

187400

 

-

 

187400

2

 

Продукту: Кількість залучених незайнятих мешканців с.Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка , с.Іванівка у виконанні оплачуваних громадських робіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Ефективність: Залучення максимально широкого кола незайнятих мешканців с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка , с.Іванівка до участі у виконанні оплачуваних громадських робіт

грн

187400

 

187400

 

 

 

 

 

 

 

В.О.Головного бухгалтера                                   Л.В.Кошева

Від   10 січня  2017  року                                        № 37

 

 Про  затвердження   програми « Охорона

навколишнього природного

середовища   в Григорівській сільській раді в 2017 році»

 

 

         Заслухавши   проект  Програми   по  охороні  навколишнього природного

середовища   в Григорівській сільській раді в 2017 році   та  керуючись    пунктом  22   статті  26  Закону  України  «Про   місцеве  самоврядування  в Україні»,  сільська   рада 

 

 

                                       В И Р І Ш И Л А  : 

 

        1.Затвердити   Програму  по  охороні  навколишнього природного  середовища   в Григорівській сільській раді в 2017 році .

 

        2.  Контроль   за виконанням  даної  програми  покласти  на  постійну   комісію  з питань планування ,фінансів, бюджету ,оподаткування  та соціально-економічного  розвитку.   

 

 

 

 

Сільський    голова                                                           С.О.Кліщевський 

 

 

                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                 Рішенням сесії  сільської  ради

                                                                 Від 10.01.2017року №37

 

                                      П Р О Г Р А М А

           «Охорона  навколишнього   природного    середовища     в Григорівській сільській раді   в  2017 році»                       

 

                             І.Загальні  положення  програми

 

Фонд   охорони  навколишнього  природного  середовища  утворюється  відповідно  до  вимог  Законів  України «Охорона  навколишнього  природного  середовища» та  «Про  Державний  бюджет  України».

Фонд  утворюється  у складі бюджету сільської  ради та  формується за  рахунок:

  •  Надходження  коштів  від  викидів  забруднюючих  речовин в  атмосферне  повітря     у  сумі  4700,00 грн.

 

  ІІ. Визначення проблеми на розв'язання  якої  спрямована програма

 

 Проблема  на  яку  спрямовані  заходи Програми є  придбання засобів , які  спрямовані  на  збереження  і охорону  навколишнього  природного  середовища .

 

 

                              ІІІ. Мета  програми

 

Метою  Програми є фінансування заходів , які  спрямовані  на  збереження і  охорону  навколишнього  природного  середовища , в тому  числі :

 

 -  придбання   дерев  , кущів, насіння для газонів для  озеленення .

 

 

 ІУ.Обгрунтування  шляхів  і  засобів  розв’язання  проблеми, строки    

 виконання  програми

 

Програма  розроблена  з  метою фінансування  заходів  по  охороні   навколишнього  природного  середовища , в тому числі :

 

-придбання  дерев , кущів, насіння  для  газонів  протягом  2017  року .

 

 

 

                                   У.Основні  завдання програми

Основним  завданням Програми є  придбання    дерев , кущів ,насіння  для  газонів .

 

 

              УІ. Організація  та   фінансове  забезпечення   програми

 

Джерелом фінансування  Програми є  бюджетні кошти с.Григорівка сільської  ради у  сумі  4700,00 грн.  Облік  фінансування  ведеться  бухгалтером  сільської  ради.

 

 

             УІІ.Напрямки  діяльності  і  заходи  програми

 

Основним  напрямком  діяльності  Програми є  фінансування  заходів  

по  охороні   навколишнього  природного  середовища , в тому числі - придбання  дерев , кущів , насіння  для  газонів.

 

                                УІІІ.Результативні   показники

 

  1. Затрати:

-фінансування  заходів  програми

2.Продукти:

-кількість    дерев , кущів , насіння  для  газонів

3.Ефективність:

-середня  вартість  одного  ,  дерева  , куща, насіння  для  газонів

4.Якості:    

-посадка  дерев  , кущів, насіння  для газонів   в  с.Григорівки,с.Павлівка,с.Строганівка,с.Іванівка

 

 

                  ІХ.Очікувані  результати  виконання  програми

 

 

Виконання  Програми  дасть  змогу  виконати  заходи, які  спрямовані  на  збереження  і  охорону    навколишнього  природного  середовища

 

 

               Х.Контроль  та  координація  за  виконанням  програми

 

 

Координація  та  контроль  за  ходом  виконання Програми  покладається  на  Григорівського  сільського  голову.

Звітність  про  використання  коштів по Програмі  надається розпорядником коштів  у  встановленому  законом  порядком.

                                                                         

 

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО :

                                                          Григорівський  сільський  голова

                                                         _______________ С.О.Кліщевський

 

                                    П А С П О Р Т

           Програми «Охорона  навколишнього природного

                       середовища  в Григорівській сільській раді в 2017 році»

 

1. КВК 01 , Григорівська  сільська  рада

 

2. КВК 01, КФК -9110  «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» сільська  програма «Охорона  навколишнього природного   середовища  в Григорівській сільській раді в 2017 році»

 

3.Обсяг  бюджетного прзначення -4700,00 грн. із  спеціального фонду  сільського  бюджету.

 

4.Законодавчі  підстави для  виконання бюджетної  програми:

          -Бюджетний  Кодекс України

          -Закон України «Про місцеве  самоврядування в Україні»

          -Рішення  сесії  сільської  ради про  затвердження  програми .

 

5.Мета  бюджетної  Програми :Метою  Програми  є  фінансування  заходів , які  спрямовані на збереження  і  охорону  навколишнього  природного  середовища , в тому  числі :

 -  придбання   дерев, кущів , насіння  для  газонів.

 

6.Напрями  діяльності :

         - здійснюються  у  межах  спеціального  фонду  сільської  ради

 

7. Категорії економічної класифікації:

 КЕКВ

                                             Найменування

2210

Предмети, матеріали ,обладнання та  інвентар

 

8.Результативні  показники , що  характеризують  виконання бюджетної  програми на 2017 рік:

             -Затрати: фінансування  заходів програми по спеціальному  фонду  у сумі 4700,00 грн.

             -Продукти : кількість   дерев , кущів ,насіння  для  газонів  

             -Ефективність: середня  вартість

             -Якості : дерева , кущі , насіння  для  газонів  с.Григорівка  

 

В.о.головного  бухгалтера   сільської  ради                      Л.В.Кошева

Від 17 лютого 2017 року                                                               №51  

                                                           

     Про внесення змін та

доповнень до рішення ІІ  сесії

сільської ради VІІІ скликання

№ 34 від 10.01.2017 року

«Про сільський бюджет на 2017 рік»

 

           Відповідно до Бюджетного кодексу України, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

                          В И Р І Ш И Л А :

      1. Cпрямувати на покриття дефіциту загального фонду сільського бюджету частину вільного залишку бюджетних коштів, що склався на рахунку загального фонду сільського бюджету станом на 01 січня 2017 року в сумі 1275000гривень(додаток 1) та направити  відповідні кошти згідно додатку 1,

 у тому числі 821000гривень спрямувати у вигляді іншої субвенції до обласного, районного бюджетів на цілі та у обсягах, визначених у додатку 2 та пункті 5 цього рішення.    

     2. Збільшити профіцит загального фонду сільського бюджету на 445000 гривень, напрямом використання якого, визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку( спеціального фонду),

 ( додаток 3).

      3. Збільшити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету  на суму 445000 гривень за рахунок коштів ,одержаних  із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), ( додаток 3 ).

З них спрямувати кошти у сумі 430000 гривень на поповнення статутного фонду комунального підприємства «КП Струмок»с.Григорівка .

Керівнику, головному бухгалтеру внести зміни до Статуту з відповідною реєстрацією та відзвітувати за використані кошти до 31 грудня 2017 року.

      4. Внести зміни до переліку об’єктів , видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 4).     

     5. Доручити голові Григорівської сільської ради укласти угоди стосовно передачі іншої субвенції до відповідних обласного та районного бюджетів:

      - з головою Херсонської обласної ради на суму 501000 гривень на         співфінансування програми обласного бюджету для придбання шкільного автобуса.

  • з головою Чаплинської районної ради на суму 310000 гривень  на  дофінансування видатків на утримання комунального закладу «Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (на заробітну плату - 300000 гривень, на придбання бензину - 5000 гривень, на придбання медикаментів - 5000 гривень)
  • з головою Чаплинської районної ради на суму 10000 гривень на         співфінансування програми районного бюджету для забезпечення права на пільговий проїзд окремих категорій громадян в приміських маршрутах загального користування .

    6. Головному бухгалтеру сільської ради забезпечити внесення змін до бюджетних призначень сільського бюджету на 2017 рік.

    7.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                             С.О. Кліщевський     

 

 

Від 17 лютого 2017 року                                                               № 52

                                                            

     Про внесення змін та

доповнень до рішення ІІ сесії

сільської ради VІІІ скликання

№ 34 від 10.01.2017 року

«Про сільський бюджет на 2017 рік»

 

           Відповідно до Бюджетного кодексу України, враховуючи Наказ Державної казначейської служби України від 02 лютого 2017 року №33, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

                          В И Р І Ш И Л А :

      

     1. Затвердити зміни у розподілі видатків сільського бюджету ( додаток 1).

     2. Доручити голові сільської ради  з метою уточнення виду міжбюджетного трансферту укласти додаткову угоду для передачі районному бюджету на спів фінансування видатків на утримання медичних закладів Чаплинського району.

     3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, оподаткування та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                С.О. Кліщевський

 

 

 

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УІ сесія УІІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  31 травня  2017 року

с.Григорівка

N 67

 

Про   виконання  бюджету  Григорівської 

сільської  ради  за  І квартал  2017  року

 

 

 

 

 

Заслухавши  інформацію   головного  бухгалтера Островської Л.А. про  виконання  бюджету  сільської  ради   за  І квартал  2017  року,  керуючись  пунктом  23  статті  26  Закону   України   “Про  місцеве  самоврядування  в Україні“,  сільська   рада 

 

 

                                           В И Р І Ш И Л А  : 

 

         1.Затвердити  розглянутий  на постійних  комісіях  та  схвалений   виконавчим  комітетом   звіт  про виконання  бюджету   за  І квартал  2017  року по  прибутках 6111314,04 грн.,  по  видатках  по  загальному  фонду 5016408,63  грн., по спеціальному  фонду  по  прибутках – 62411,56 грн. та  по  видатках  - 845572 грн.

 

2. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  постійну  комісію   сільської ради з   питань  планування , фінансів, бюджету, оподаткування  та  соціально - економічного  розвитку.

 

 

 

Сільський  голова                                                 С.О.Кліщевський 

 

 

  

 

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УІ сесія УІІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

  31 травня  2017 року

с.Григорівка

N 68

 

Про затвердження звіту про оцінку об'єктів

внутрішньогосподарської меліоративної системи

 

З метою розширення комунальних послуг та залучення додаткових коштів для покращення матеріально-технічної бази, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

                                В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Затвердити звіт про оцінку об'єктів внутрішньогосподарської меліоративної системи від насосної станції № 3-а каналу Р-2-1 (господарського трубопроводу), що знаходиться на території Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області на загальну суму 3014710,00 грн. (три мільйона чотирнадцять тисяч сімсот десять грн. 00 коп.).

 

        2.Затвердити звіт про оцінку об'єктів внутрішньогосподарської меліоративної системи площею 428,9 га, що знаходиться на території Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області на загальну суму 407538,00 грн.( чотириста сім тисяч п’ятсот тридцять вісім грн. 00 коп.).

 

        3.Встановити розмір річної орендної плати для заключення договорів на користування внутрішньогосподарської меліоративної системи та дощувальних машин (фрегатів) – в розмірі 10 відсотків вартості орендованого майна.

 

       4.Зобов’язати в. о. директора КП «Струмок» Чичаєву О. В. заключити договора на користування внутрішньогосподарської меліоративної системи та дощувальних машин (фрегатів) з урахуванням зміни розміру річної орендної ставки на 2017 рік.

 

 

Сільський голова                                              С.О.Кліщевський     

 

 

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УІ сесія УІІІ скликання

 

РІШЕННЯ

  31 травня  2017 року

с.Григорівка

N 69

 

Про надання згоди  на розробку технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

межі земельної ділянки  в натурі ( місцевості)

 

На виконання  заяви Івлевої С. А.  про надання згоди  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) ,   керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями  12,116, 122  земельного Кодексу України , статтею 25 Закону України « Про землеустрій» ,   сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

        1. Надати згоду на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості)

гр. Івлевій Світлані Анатолівні  для обслуговування житлового будинку та господарчих споруд  орієнтовною площею 0,25 га за адресою с. Строганівка вул. Таврійська ,8.

 

         2. Замовнику в шести місячний термін  замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) .

 

         3. Установити , що при невиконанні п. 2. дане рішення втрачає чинність.

 

         4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань транспорту , зв’язку , благоустрою , будівництва , земельних відносин  та охорони навколишнього середовища.

 

  

Сільський  голова                                                 С.О.Кліщевський 

 

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УІ сесія УІІІ скликання

 

РІШЕННЯ

  31 травня  2017 року

с.Григорівка

N 70

 

Про внесення змін до рішення № 49 від

17 лютого 2017 року  «Про надання згоди  на розробку

технічної документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельних ділянок в натурі ( місцевості)»

 

 

Розглянувши заяву гр. Кульчицького  Г. І.,   про  внесення змін до рішення № 49 від 17 лютого 2017 року «Про надання  згоди  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості)», керуючись  пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями 12,116, 122 земельного Кодексу України , статтею 25 Закону України « Про землеустрій» , сільська рада

 

                                В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Внести зміни до рішення № 49 від 17 лютого 2017 року «Про надання  згоди  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості)» , а саме:

пункт 3 викласти в наступній редакції :

        Надати згоду на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Кульчицькому  Геннадію Івановичу  для розміщення та обслуговування господарських будівель   орієнтовною площею 1,6748га  за адресою вулиця  Садова ,11 .

 

         2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань транспорту , зв’язку , благоустрою , будівництва , земельних відносин  та охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський  голова                                                 С.О.Кліщевський  

 

                                                                

ГРИГОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧАПЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УІ сесія УІІІ скликання

 

РІШЕННЯ

  31 травня  2017 року

с.Григорівка

N 71

 

Про  програму оздоровлення та відпочинку

дітей  влітку на  період  2017-2021 років

 

   Розглянувши  подання відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської ради про винесення на розгляд Григорівської сільської ради  програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку  на  період 2017-2021 років, врахувавши висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту від 10 травня 2017 року з даного питання, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в  Україні», Григорівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

           1. Затвердити   програму оздоровлення та відпочинку дітей влітку  на  період  2017-2021 років (далі – Програма),   що додається.

 

 2. Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської щорічно у  вересні надавати сільській раді звіт  про  хід виконання зазначеної програми.

 

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти,  культури, молоді та спорту.

Сільський голова

                           С.О. Кліщевський

                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення УІ сесії Григорівської сільської ради  УІІІ скликання

31 травня  2017 року № 71

        

 ПРОГРАМА

оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2017 – 2021 років

 

                                                І. Загальні положення

 

          На території Григорівської сільської ради проживає 561 дитина віком від 6 до 8 років.  Відповідно до Закону України від 04 вересня 2008 року № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей» першочерговим завданням є оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. На території Григорівської сільської ради таких дітей налічується  248, що становить 44 % від загальної кількості дітей віком від  6 до 18 років.  Кількість  дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування – 14 осіб;  дітей – інвалідів – 4 особи; дітей з багатодітних та малозабезпечених родин –  88 осіб; дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи –   1 особа; дітей, які перебувають на «Д» обліку – 59 осіб; талановитих та обдарованих – 24 особи; дітей працівників АПК та соціальної сфери села – 44 особи; дітей, зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи  – 8 осіб; дітей осіб, визначених учасниками бойових дій – 6 осіб.

 Викликає занепокоєння те, що упродовж останніх років в Україні зберігається погіршення стану здоров'я дітей, зумовлене негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Залишається високим рівень погіршення стану здоров’я, зокрема, збільшення кількості дітей, які перебувають на диспансерному обліку, що є одним з найбільш несприятливих явищ у комплексі характеристик стану здоров'я та соціального благополуччя населення.

 Ця Програма спрямована на реалізацію одного із найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства - реалізацію права дитини на оздоровлення та відпочинок.

ІІ. Визначення понять

 

         У цій Програмі терміни і поняття вживаються у значеннях, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

ІІІ. Мета й основні завдання Програми

 

Ця Програма спрямована на реалізацію одного із найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства - реалізацію права дитини на оздоровлення та відпочинок.

Основні завдання Програми:

- створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей;

- виділення коштів з  місцевого бюджету на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

- стовідсоткове охоплення послугами оздоровлення і відпочинку       дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

  • створення  сприятливих  умов для  реалізації  соціально-педагогічних, медико-оздоровчих інноваційних проектів оздоровлення та відпочинку  дітей;
  • надання організаційної, науково-методичної, інформаційної допомоги громадським об’єднанням, фондам, підприємствам, установам та організаціям, дитячим закладам оздоровлення та відпочинку, громадянам.

ІV. Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дасть змогу:

- забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

- урізноманітнити та підвищити якість послуг з оздоровлення;

- створити оптимальні умови для безпечного та ефективного перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;

- забезпечити рівень підготовки кадрів для здійснення заходів з  оздоровлення та відпочинку дітей.

Досягнення очікуваних результатів виконання Програми можливе завдяки реалізації заходів, наведених у додатку.

                                    V. Джерела фінансування Програми

Видатки, пов'язані з оздоровленням та відпочинком дітей, здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету, виходячи з їх фінансових можливостей, коштів підприємств, установ, організацій, професійних спілок, коштів спеціального фонду бюджетних установ, а також добровільних внесків юридичних і фізичних осіб, коштів батьків та інших джерел, не заборонених законодавством.

VI. Організація та забезпечення виконання Програми

Реалізація Програми передбачається за рахунок коштів місцевого бюджету. Головним розпорядником коштів Програми є Григорівська сільська рада. Кошти, передбачені Програмою, планується спрямувати на придбання 

путівок для дітей в позашкільні оздоровчі табори.  За рахунок коштів Програми планується  оздоровити дітей  згідно з пунктом 3 статті 24   розділу IV Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Оплата вартості путівки здійснюється пропорційно:

  • місцевий бюджет – 50 % від вартості путівки;
  • батьки - 50 % від вартості путівки.

Оплата в пришкільних таборах  для дітей здійснюється  за рахунок місцевого бюджету. 

 

VІІ. Система управління та контролю за ходом виконання  Програми

 

         Контроль та координацію виконання Програми здійснює постійна комісія  з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти,  культури, молоді та спорту.

Звітність про виділення коштів по Програмі складається та надається головним розпорядником коштів у встановленому законодавством України порядку.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту звітує  про стан  та результати  виконання Програми на сесії Григорівської сільської ради.

 

Секретар Григорівської сільської ради                             Н.С. Пашковська

                                                                                    Додаток 1

                                                                                    до програми

                                                                                    відпочинку та               

                                                                                    оздоровлення

                                                                                    дітей влітку на період

                                                                   2017 - 2021 років

 

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

 програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку

на період 2017 – 2021 років

1.

Ініціатор розроблення Програми

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської ради

2

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

 

3.

Розробник Програми

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

4.

Відповідальний виконавець Програми

Григорівська сільська рада

5.

Учасники Програми

Григорівська сільська рада, відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Чаплинське відділення Скадовського міжрайонного відділу Головного управління Держсанепідемслужби у Херсонській області, управління Держпродспоживслужби у Чаплинському районі, Чаплинське відділення Генічеського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області, районна лікарня, комунальний заклад «Чаплинський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги»

6.

Термін реалізації Програми

2017 – 2021 роки

7.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

 

Бюджет Григорівської сільської ради

 

 

 

 

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього:

               477  тис. грн

 

   у тому числі бюджетних коштів Програми

               381 тис. грн

1)

з них коштів місцевого бюджету:

               381 тис. грн

 

 по Григорівській сільській раді

 

  1. тис. грн

 

з них:

  • на оздоровлення дітей  (придбання путівок у позаміські табори)

2017 рік – 0 тис. грн

2018 рік – 21 тис. грн

2019 рік – 23 тис. грн

2020 рік – 25 тис. грн

2021 рік – 27 тис. грн

 

 них:

   - на екскурсії (придбання пального)

           

2017 рік –  20 тис. грн

2018 рік –  22 тис. грн

2019 рік –  24 тис. грн

2020 рік –  26 тис. грн

2021 рік –  28 тис. грн

 

 

них:

   - на відпочинок дітей

(харчування)

2017 рік – 29 тис. грн

2018 рік – 31 тис. грн

2019 рік – 33 тис. грн

2020 рік – 35 тис. грн

2021 рік – 37 тис. грн

 

 

Секретар Григорівської сільської ради                                 Н.С. Пашковська

                                                                                    Додаток 2

                                                                                    до програми

                                                                                    відпочинку та

                                                                                    оздоровлення                              

                                                                                    дітей влітку на період

                                                             2017 - 2021 років

 

Ресурсне забезпечення

 програми  відпочинку та оздоровлення дітей влітку на період

2017 - 2021 років 

 

 

    

 

 

                                                    

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь