Поіменне голосування ХХХV сесія VІІ скликання від 14.11.2019 року

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про внесення змін та доповнень до рішення XXVII сесії сільської ради VII скликання №366 "Про сільський бюджет на 2019 рік" від 19.12.208 року.

Про звіт комунального підприємства "Струмок" за 10 місяців 2019 року.

Про звіти в.о.старост за 10 міяців 2018 року.

Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 9 місяців 2019 року.

Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про добрвільне приєднання територіальної громади до Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Про затвердження документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність без зміни цільового приначення.

Про затвердження документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж змельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського гоподарства.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населеного пункту).

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою із земель ФГ "Диметра Юг".

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про погодження та затвердження проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ "ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ".

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членами фермерського господарства "Чайка Юг".

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Звіт про виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 9 місяців 2019 року.

Про план дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Присиваській сільській об'єднаній територіальній громаді на 2019-2020 роки.

Про погодження та затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та прийняття до комунальної власності громади земельної ділянки колишнього колективнго сільськогосподарського підприємства КСП ім.Фрунзе загальною площею 2,00 га.

Про внесення змін до рішення № 559 "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою про створення земельного сервитуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" від 30.09.2019 року та договору про встановлення сервітуту, укладеному з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО" для розміщення, будівництва і експлуатації сонячної електростанції, об'єкта енергетичної інфраструктури з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел.

Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання згоди на поділ земельних ділянок.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і оренду Акціонерному товариству "Херсонобленерго".

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про затвердження "Програми з підвищення ефективності (програми) управління активами Присиваської сільської ОТГ на 2020-202 роки".

Про надання погодження та затвердження технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту з ТОВ СИВАШЕНЕРГОПРОМ.

Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року № 98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ".

Про затвердження кошторисної документації.