XLІ сесія VII скликання від 28.05.2020 року

Рішення № 738 "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перший квартал 2020 року".

Додаток 1 до рішення № 738.

Додаток 2 до рішення № 738.

Рішення № 739 "Про затвердження проектно-кошторисної документації".

Рішення № 740 "Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки Чаплинського відділення поліції по Григорівській сільській раді на 2020 рік".

Рішення № 741 "Про внесення змін та доповнень до рішення XXXVII сесії сільської ради VII скликання від 24.12.2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Додаток 1 до рішення № 741.

Додаток 2 до рішення № 741.

Додаток 3 до рішення № 741.

Додаток 4 до рішення № 741.

Додаток 5 до рішення № 741.

Додаток 6 до рішення № 741.

Додаток 7 до рішення № 741.

Рішення № 742 "Про укладення договору оренди комунального майна".

Рішення № 743 "Про передачу матеріалів до КП "Струмок" для проведення робіт по реконструкції трубопроводу подачі води у с.Григорівка".

Рішення № 744 "Про приєднання до Європейської ініціативи "Угода мерів".

Додаток до рішення № 744.

Рішення № 745 "Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

Додаток 1 до рішення № 745 "Програма реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки".

Додаток 2 до рішення № 745 "Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Додаток 1 до Положення.

Додаток 2 до Положення.

Додаток 3 до Положення.

Додаток 4 до Положення.

Додаток 5 до Положення.

Додаток 6 до Положення.

Додаток 7 до Положення.

Додаток 8  до Положення.

Додаток 9 до Положення.

Рішення № 746 "Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Струмок".

Рішення № 747 "Про затвердження Порядку формування та ведення кадрового резерву Григорівської сільської ради".

Рішення № 748 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 749 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 750 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 751 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 752 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту за межами населеного пункту с.Григорівка на території Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області для будівництва дороги до Сиваської сонячної електростанції".

Рішення № 753 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 754 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".

Рішення № 755 "Про передачу комунального майна у власність".

Рішення № 756 "Про заходи збереження від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території Григорівської сільської ради".

Рішення № 757 "Про вилучення земельної ділянки".

Рішення № 758 "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Рішення № 759 "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 760 "Про внесення змін до рішення від 25.03.2019 року № 422 "Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності право на оренду яких не може бути передано через аукціон та передбачені для надання в постійне користування для сінокосіння та випасання худоби".

Рішення № 762 "Про затвердження Програми "Дитяче харчування на 2020-2022 роки".

Рішення № 763 "Про організацію підвезення учнів 11-х класів Григорівської сільської ради до пунктів проведення ДПА у формі ЗНО".