Поіменне голосування XVІІ сесія VІІ скликання від 18.04.2018 року.

Про надання погодження на передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про преміювання та інші виплати за березень та квітень сільському голові.

Про призначення на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Про внесення змін  до  рішення № 153 від 22.12.2017 року "Про затвердження штатних розписів сільських будинків культури"

Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2018 рік.

Про затвердження Програми "Поліпшення сервісу обслуговування платників податків на 2018 рік"

Про затвердження програми "Власний дім"

Про співфінансування обласної програми виконання робіт з ремонту та утримання доріг загального користування на 2017-2018 роки.

Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесіїсільської ради ХУІІІ скликання № 145  від 22.12.20127 року "Про сільський бюджет на 2018 рік".

Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради ХУІІІ скликання № 145 від 22.22.12.2017 року "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати , який враховується привизначенні вартості будівництва об"єктів на 2018 рік.

Про надання погодження на розробку проекту землеустрою ТОВ "Віндкрафт Каланчак"

Про надання погодження на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання погодження на розробку проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства.

Про надання погодження на розробку землеустрою КП "Струмок".

Про надання погодження на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.

Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам фермерського господарства "Чайка Юг".

Про надання згоди на проведення земельних торгів.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (місцевості).

Про розробку детального плану території.

Про зміну засновника КП "Павлівське"

Про співфінансування проекту "Термомодернізація будівлі, реконструкція системи опалення Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів".

Про співфінансування проекту "Термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу "Дзвіночок".

Про співфінансування проекту "Реконструкція спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на базі Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Про співфінансування проекту "Створення туристично - оздоровчого кластеру в громадах Асканія - Нова та Присиваській ОТГ.

Про формування переліку проектів.

Про співфінансування проекту "Дитяча розрада - щаслива громада".

Про співфінансування проекту "Створення Центру дитячо-юнацької творчості та спорту в Строганівському БК"

Про співфінансування проекту "Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи вищого представницького органу ОТГ - Ради громади із забезпеченням широкого залучення громадскості".

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Струмок у новій редакції".

Про довгострокове припинення повноважень депутата сільської ради.

Про преміювання та інші виплати за березень та квітень першому заступнику сільського голови.