Херсонська область, Чаплинський район

Громадські слухання Присиваської територіальної громади населених пунктів Григорівської сільської ради с.Григорівка, с.Павлівка, с.Нововолодимирівка, с.Строганівка та с.Іванівка щодо проекту містобудівної документації (Детального плану території) «Де

Протокол громадських слухань Присиваської територіальної громади населених пунктів Григорівської сільської ради с. Григорівка, с. Павлівка, с. Нововолодимирівка, с. Строганівка та с. Іванівка щодо проекту містобудівної документації (Детального плану території) "Детальний план території орієнтовною площею 54,0 для будівництва вітроенергетичних установок Чаплинської вітроенергостанції ТОВ "Вінкрафт Каланчак" на теритрії Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області".