Поіменне голосування ХХІХ сесія VІІ скликання від 25.03.2019 року

Про затвердження кошторисної документації.

Про співфінансування обласної програми виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.

Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання № 366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 20019 рік".

Про затвердження Програми Ветеран на 2019 рік.

Про внесення змін до штатних розписів навчальних закладіа на 2019 рік.

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про програму "Пдтримка народжуваності дітей на 2019 рік".

Про прийняття у комунальну власність Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про затвердження Детального плану території.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на міцевості) для надання у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність.

Про затвердження проекту землестрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО".

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою ТОВ "ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ".

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності право на оренду яких буде передано через аукціон та передбачені для надання в постійне користування для сінокосіння та випасання худоби.

Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання від 11.02.2019 року № 396 "Про затвердження нормативної грошової оцінки та затвердження річної орендної плати".

Про надання дозволу та розроблення технічної документації з інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які орендуються ТОВ "Сивашенергопром".

Про затвердження Положення про преміювання працівників культури.

Про затвердження Положення про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам закладів освіти Григорівської сільської ради за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків.

Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів освіти Григорівської сільської ради.

Про Програму "Дитяче харчування на 2019 рік".

Про Комплексну програм розвитку освіти Григорівсько сільської ради на 2019-2021 роки.

Про Програму розвитку культури і туризму в Григорівській сільській раді на 2019-2021 роки.

Про затвердження пріоритетного напрямку розвитку послуг в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ.

Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ та Програми реалізації партиципаторного бюджетування (бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ на 2019-2022 роки.

Про затвердження Плану покращення надання послуги з водопостачання в Присиваській об'єднаній територіальній громаді на 2019-2023 роки.

Звіт сільського голови про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2018 рік" за 12 місяців 2018 року.

Про розгляд електронної петиції про створення стоматологічного кабінету в Присиваській ОТГ у приміщенні Григорівської амбулаторії.

Про внесення змін до складу тендерного комітету Григорівської сільської ради.

Про внесення змін до Положення "Про громадські слухання в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Григорівської сільської ради.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету.

Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану".

Про надання сільському голові Кліщевському С.О. відпустки та виплату матеріальної допомоги.