для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Програми соціального, економічного та культурного розвитку Присиваської територіальної громади

2019 рік

Програма соціального, культурного та економічного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019 рік.

2020 рік

Програма економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2021 рік

Програма економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської територіальної громади на 2021 рік.

2022 рік

Загальний перелік пропозицій від мешканців громади до проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської ТГ на 2022 рік.

Програма економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської територіальної громади на 2022 рік.