Робоча нарада «Управління та ЦНАПи»

Дата: 19.01.2022 09:49

Фото без описуФото без опису

11 січня 2022 року представники Присиваської сільської ради приймали участь у робочій нараді «Управління та ЦНАПи», яка проводилася керівником та спеціалістами управління соціального захисту Каховської районної державної адміністрації на базі Чаплинського відділення.

На нараді обговорено питання щодо необхідності створення органами місцевого самоврядування структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, надання мешканцям територіальних громад адміністративних послуг соціального характеру, здійснення прийому громадян із заявами про призначення належних видів державної соціальної допомоги та належного формування особових справ та надання адміністративних послуг з використанням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».