04 Лютого, 2019 р., 11:08
     31 січня – 02 лютого 2019 року у місті Києві відбувся семінар «Баланс влади як запорука успішних перетворень в ОТГ» у рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE). В одному залі  зібрали голів, старост, секретарів, членів виконкому, депутатів та інших представників влади в ОТГ. На заході були присутні представники нашої громади: Богатиренко Сергій, начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ, Шонія Ганна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Горлінський Станіслав, спеціаліст першої категорії з юридичних питань.
01 Лютого, 2019 р., 09:45
      З 01.01.2019 року розпочато другий етап проведення перерахунку пенсій  відповідно до постанови КМУ від 21.02.2018 №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», яка визначила порядок виплати та розміри проведення перерахунку пенсій військовослужбовців.