Зустріч з молоддю Присиваської громади в рамках навчання "Молодіжний працівник ОТГ"

Дата: 29.01.2019 15:05

В рамках навчання «Молодіжний працівник ОТГ» 29 січня 2019 р. відбулась зустріч учасників навчання та активної молоді громади для виконання домашнього завдання, яке учасники отримали на минулому тренінгу.

Під час зустрічі обговорювали важливі питання та розробляли практичні кроки для якісної та дієвої молодіжної роботи в Присиваській ОТГ. Провели мапування ОТГ з молодіжного аспекту. Проаналізувавши існуючі проблеми, спільно з молоддю розробили план дій для покращення активності молоді, визначились з персональним планом роботи для кожного учасника навчання. Були озвучені результати опитування, яке проводилось напередодні для визначення потреб молоді. Опитування показало, чого найбільше не вистачає молоді нашої громади:

• профорієнтаційних заходів та  сприяння у працевлаштуванні;
  • спортивних заходів;
  • неформальної освіти (тренінги, майстер-класи, стажування).

Вивчивши потреби молоді, ми будемо активно працювати над тим, щоб задовольнити їх.