Зустріч з експерткою кредитної програми "Власний дім"

Дата: 28.01.2019 09:49

25 січня 2019 року в адміністративній будівлі Григорівської сільської ради відбулася зустріч з експерткою кредитної програми «Власний дім». На зустрічі були присутні сільський голова Кліщевський С.О., працівники апарату Григорівської сільської ради та мешканці громади, яких зацікавила Програма.

Експертка розповіла, що в Херсонській області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». За Програмою мешканці сіл громади та учасники АТО мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3 % річних, виходячи з фінансових можливостей Фонду, на наступні цілі:

• будівництво нового житла – до 200 тис. грн.;
  • придбання житлового будинку (квартири) – до 100 тис. грн.;
  • реконструкція житла із застосуванням енергозберігаючих матеріалів та обладнання – до 550 тис. грн.;
  • будівництво інженерних мереж – до 40 тис. грн.;
  • придбання великої рогатої худоби – до 20 тис. грн.

Також представниця Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі надала роз’яснення щодо отримання пільгових кредитів та відповіла на запитання присутніх.