Відкриття спортзалу Строганівської ЗОШ І-ІІІст.

Дата створення: 14:37 16.02.2018

15 лютого 2018 року в Строганівської ЗОШ І – ІІІ ступенів після ремонту відбулося урочисте відкриття спортивного залу. Кліщевський С.О. разом із Загороднюк С.В. та Бондаренком М.Д. перерізали червону стрічку. Аби випробувати нову міцну та гарну підлогу було організовано змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Григорівської сільської ради. Учні охоче приймали участь, а вболівальники їх підтримували. За результатами змагань І місце зайняла команда Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІ місце – команда Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Іванівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

Як отримати довідку про доходи через електронний кабінет?

Дата створення: 11:41 14.02.2018

Головне управління ДФС розмістило відео з поясненням, як отримати довідку про доходи через електронний кабінет.

Чемпіонат з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017 – 2018 років

Дата створення: 11:22 14.02.2018

10.02.2018 року на базі Григорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся ІІ тур Чемпіонату ОТГ Чаплинського району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017 – 2018 років. Головним суддею змагань був В.В. Паролов. Участь у змаганнях прийняли команди: «Таврія» с. Магдалинівка, «Старт» с. Іванівка та Строганівка, «Сокіл» с. Григорівка та «Чайка» с. Червона Поляна.

тематична бесіда в Строганівській ЗОШ на тему "Війна в Афганістані"

Дата створення: 12:44 09.02.2018

9 лютого 2018 року Сільберстон Вікторія Миколаївна та Олійник Світлана Василівна для учнів  4 класу Строганівської ЗОШ провели бесіду  на тему "Війна в Афганістані". Учні переглянули  відео, презентацію та   фотографії наших земляків, які воювали в Афганістані. Дітки були задоволені. Учні розповідали про своїх рідних , які воювали в Афганістані та на інших війнах. Історія та наше минуле є невід'ємною частиною нашого майбутнього. Треба пам'ятати і знати героїв нашої громади!

засідання XV сесії VIII скликання від 05.02.2018 року

Дата створення: 14:15 05.02.2018

05 лютого 2018 року у Григорівській сільській раді в с.Григорівка відбулася 15 сесія 8 скликання. На засіданні були запрошені депутати та старости сіл, в результаті чого було обрано першого заступника сільського голови Пашковську Ніну Степанівну  та призначено на посаду секретаря сільської ради Славінську Олену Тимофіївну. Новопризначена посадова особа-секретар сільської ради Славінська Олена Тимофіївна склала Присягу посадової особи  місцевого самоврядування.