тематична бесіда в Строганівській ЗОШ на тему "Війна в Афганістані"

Дата створення: 12:44 09.02.2018

9 лютого 2018 року Сільберстон Вікторія Миколаївна та Олійник Світлана Василівна для учнів  4 класу Строганівської ЗОШ провели бесіду  на тему "Війна в Афганістані". Учні переглянули  відео, презентацію та   фотографії наших земляків, які воювали в Афганістані. Дітки були задоволені. Учні розповідали про своїх рідних , які воювали в Афганістані та на інших війнах. Історія та наше минуле є невід'ємною частиною нашого майбутнього. Треба пам'ятати і знати героїв нашої громади!

засідання XV сесії VIII скликання від 05.02.2018 року

Дата створення: 14:15 05.02.2018

05 лютого 2018 року у Григорівській сільській раді в с.Григорівка відбулася 15 сесія 8 скликання. На засіданні були запрошені депутати та старости сіл, в результаті чого було обрано першого заступника сільського голови Пашковську Ніну Степанівну  та призначено на посаду секретаря сільської ради Славінську Олену Тимофіївну. Новопризначена посадова особа-секретар сільської ради Славінська Олена Тимофіївна склала Присягу посадової особи  місцевого самоврядування.

Заходи присвячені Дню пам'яті Героїв Крут

Дата створення: 13:47 30.01.2018

Бій під Крутами — бій, що відбувся 29  січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. У перебігу військових дій бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крутів.