Опитування мешканців Присиваської сільської ради щодо перейменування назв вулиць громади.

Дата: 01.03.2024 14:50

Шановні мешканці громади! Відповідно до Закону України від 21 березня 2023 року №3005-ІХ "про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії" просимо вас пройти опитування та запропонувати нові назви вулиць на селених пунктів нашої громади.Фото без опису

Бланк опитування за посиланням

У разі, якщо органами місцевого самоврядування (обласними, районними, міськими, селищними, сільськими радами), військовими адміністраціями населених пунктів у встановленому цим Законом порядку не прийнято рішення про перейменування назв вулиць, провулків, що містять символіку російської імперської політики або присвячені особам/подіям, таке рішення приймається Кабінетом Міністрів України у тримісячний строк, що обчислюється з моменту закінчення строку, встановленого цим Законом.

Термін подачі опитувальника до 20.03.2024 року. Думка кожного з Вас важлива!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)