Заходи присвячені Дню пам'яті Героїв Крут

Дата створення: 13:47 30.01.2018

Бій під Крутами — бій, що відбувся 29  січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. У перебігу військових дій бій вирішального значення не мав, та у свідомості багатьох особливого значення набув завдяки героїзму української молоді, яка загинула в нерівному бою біля Крутів.

Меланкування в селі Григорівка

Дата створення: 15:03 22.01.2018

З новорічними та різдвяними святами директор Григорівського будинку культури Безпалова Марія Юріївна зі своїм колективом привітала жителів села Григорівка. Лунали щедрівки зі словами добра, достатку, миру та здоров'я. Привітні односельці відчиняли свої двері та зустрічали щедрівників. В щедрий вечір, в Новий рік Ми вітаємо усіх! Будьте щедрі та багаті, Пісня хай дзвенить у хаті. Господиня, наче квітка, А господар, ніби сокіл, І такі ж хороші дітки! З Новим Щастям! З Новим Роком! Я щедрівочку свою Добрим людям роздаю, Ви її усім співайте, Всюди радість засівайте. В щедрий вечір, в Новий рік Ми вітаємо усіх! Будьте здорові, щасливі й багаті! Хай пісня чудова лунає на святі!