Про нас пишуть. Видання " Херсонщина за день".

Дата створення: 08:38 16.06.2017

Григорівська ОТГ: посібник, як за власні кошти громада придбала автобус, відремонтували соціальні об’єкти та відкрила тренажерну залу… Новости » Общество

Про нас пишуть. Видання "Херсонський вісник".

Дата створення: 08:20 16.06.2017

Про хід розбудови ОТГ на Херсонщині Червень 12, 2017   Новини міста

Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ відібрана до участі в програмі Агенства США "DOBRE".

Дата створення: 17:34 04.05.2017

В березні Присиваська ОТГ приймала участь в конкурсі програми Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яка виконується міждународною організацією «Глобал Комьюнітіз». В квітні Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ отримала перемогу та розпочинає співпрацю з міждународною організацією «Глобал Комьюнітіз» в програмі DOBRE, яка має на меті підтримати реформу децентралізації через посилення місцевих громад, зміцнення місцевого самоврядування та покращення умов для розвитку місцевих громад. Ця 5-річна програма розроблена таким чином , щоб підвищити спроможність керівництва ОТГ ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та посиленню залучення громадян.

В квітні розпочато співпрацю між Григорівською сільською радою Присиваської ОТГ та Компанією "Кімонікс Інтернешнл Інк".

Дата створення: 17:20 04.05.2017

Присиваська ОТГ приймала участь в конкурсі на отримання технічної допомоги від Проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (USAID), реалізацію якого забезпечує компанія «Кімонікс Інтернешнл» Сполучених Штатів Америки, за фінансової підтримки Агенства США з міждународного розвитку (USAID). В квітні 2017 року наша громада отримала перемогу та розпочинає співпрацю з компанією «Кімонікс Інтернешнл». Проектом заплановано надання допомоги в розробці та реалізації локальних стратегій економічного розвитку в сільському господарстві та проектів з покращення ринкової інфраструктури, нарощування доданої вартості сільськогосподарської продукції, створення робочих місць, підвищення доходів сільського населення та  покращення якості життя в громаді; підвищення потенціалу місцевих органів влади та цільових груп щодо впровадження моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Урочисте вручення губернатором Херсонської ОДА Гордєєвим А.А. шкільних автобусів

Дата створення: 14:38 10.04.2017

10 квітня 2017 року в м. Херсон відбулось урочисте вручення губернатором Херсонської ОДА Гордєєвим А.А. шкільних автобусів. Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ отримала шкільний автобус "Богдан 22412", який було придбано на умовах співфінансування - 70% державної субвенції та 30% із місцевого бюджету. Це ще один крок до того, аби наші діти мали належні умови для отримання якісної освіти та мали змогу брати участь у спортивних змаганнях, різноманітних олімпіадах.