ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022

Дата: 04.02.2022 09:46

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

• 23 травня - фізика
  • 26 травня - хімія
  • 31 травня - українська мова, українська мова і література
  • 3 червня - математика, математика (завдання рівня стандарту)
  • 6 червня - іспанська мова, німецька мова, французька мови
  • 7 червня - англійська мова
  • 10 червня - історія України
  • 14 червня - географія
  • 17 червня - біологія

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках тестування до 30 червня 2022 року.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно:

• створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО в рубриці «ЗНО/ДПА». Випускникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО;
  • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років);
  • отримати від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти до 1 березня 2022 року включно.

Відео інструкції "Як зареєструватися для участі в ЗНО-2022":

Докладна інформація — за покликанням «Процедура реєстрації».

У статті використані матеріали Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти https://khersontest.org.ua/

Інспектор з питань освіти Оксана Мельник