Робоча нарада із старостами

Дата: 02.02.2022 15:49

02 лютого 2022 року відбулася чергова робоча нарада зі старостами сіл Присиваської сільської територіальної громади. Участь у ній взяли: секретар сільської ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, староста Павлівського старостинського округу Анатолій АНДРІЄВСЬКИЙ, староста Строганівського старостинського округу Світлана ЗАГОРОДНЮК, начальник та працівники відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства.

Першим розглянуто питання щодо здійснення комплексу заходів, спрямованих на приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність до використання за призначенням та інформування населення, розміщення інформації про фонд захисних споруд цивільного захисту на офіційних веб-ресурсах територіальної громади.

Детально проаналізували стан виконання доручень сільського голови. Інформували старости Павлівського та Строганівського старостинських округів.

У ході роботи  проаналізували запит Каховської окружної прокуратури щодо стану дотримання вимог чинного законодавства України у сфері охорони навколишнього середовища та законного  поводження з відходами на території сільської ради.

Також розглянуто та опрацьовано питання інформаційно-роз`яснювальної роботи з громадянами, які ухиляються від сплати податків щодо легалізації зайнятості населення.

Акцентовано увагу на  укладанні відповідних договорів з працівниками, які будуть залучені до громадських робіт, їх чисельності, визначенні обсягів та строків робіт їх оплати.

У ході конструктивного діалогу учасники засідання визначились із рядом конкретних завдань, які необхідно виконати.