Відбудеться інформаційно-просвітницький вебінар «Актуальні питання діяльності в агропромисловій галузі»

Дата: 26.01.2022 16:43

Реформування систем економіки держави та світові тенденції останніх років вплинули на швидкість трансформації інформаційного поля і вимагають оперативного реагування на стрімкі зміни законодавчої бази та вимог світової спільноти.

За ініціативи Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації на постійній основі кожного четвертого четверга місяця о 14:00, в онлайн режимі проводитимуться інформаційно-просвітницькі вебінари, під час яких планується обговорення нововведень в аграрному законодавстві й опрацьовуватимуться актуальні питання агропромислової галузі із залученням відповідних експертів та наданням необхідних роз’яснень.

Переліки питань для обговорення в рамках вебінарів, будуть надсилатися напередодні заходів.

Перший онлайн вебінар відбудеться 27 січня 2022 року.

У подальшому запрошуємо кожного четвертого четверга місяця долучитися до участі у вебінарах через посилання: https://us02web.zoom.us/j/89401054855?pwd=Q1Y3Vkw2cHBaN2VIUHozWG52e W1Rdz09

Ідентифікатор заходу: 894 0105 4855

Код доступу до заходу: d4ML6a

інформаційно-просвітницького вебінару