08 Грудня, 2020 р., 16:43
За інформацією спеціалістів Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 01.12.2020 платники Чаплинського району зареєстрували та використовують у підприємницькій діяльності 55 реєстраторів розрахункових операцій.
08 Грудня, 2020 р., 16:41
Спеціально для представників неприбуткових організацій, які надають річну податкову звітність на паперових носіях на офіційній сторінці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/.
07 Грудня, 2020 р., 14:51
З 07.12.2020 по 11.12.2020 розпочинається інформаційно - просвітницька акція «Податковий IT тиждень».
04 Грудня, 2020 р., 12:02
Гаряча лінія на тему: «Як уникнути заборгованості з ЄСВ?» Консультують фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
04 Грудня, 2020 р., 10:25
Здаєш житло у найм - сплати податок В Головному управлінні ДПС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують, що орендодавець (той, хто здає житло) є фізичною особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету із суми отриманого доходу.
02 Грудня, 2020 р., 13:11
Пропонуємо ознайомитися з презентаційними матеріалами щодо впроваджання положень законів № 128 та 129:
02 Грудня, 2020 р., 13:10
Повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг платники можуть отримати в Чаплинській ДПІ.
01 Грудня, 2020 р., 13:05
30 Листопада, 2020 р., 14:51
З початку року спеціалісти Чаплинської ДПІ  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі видали 603 довідки з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.