Результати опитування щодо актуальності впровадження Бюджету участі в Присиваській територіальній громаді

Дата: 26.02.2021 16:05

Фото без описуФото без опису

В січні 2021 року було проведено опитування щодо актуальності Бюджету участі в Присиваській територіальній громаді. 100% людей, які взяли участь в опитуванні, проголосували за те, що варто продовжувати впроваджувати громадський проєкт Бюджет участі на території громади. До опитування долучилися 20 жителів Присиваської ТГ. Нижче наведені узагальнені результати анкетування.

За результатами опитування:

• 16 опитаних знають про Бюджет участі як механізм залучення громадян;
  • 17 особам відомо про проведення Бюджету участі в громаді;
  • 17 осіб приймали участь у голосування за проєкти Бюджету участі;
  • 5 жителів громади планують подавати проєкт на конкурс в 2021 році;
  • 18 людей з опитаних планують проголосувати за проєкти в 2021 році;
  • 3 особи проголосували за онлайн-голосування, 3 особи – за голосування в паперовій формі, 12 опитуваних можуть проголосувати в будь-якій зазначеній формі;
  • 100% опитуваних вважають, що Бюджет участі в громаді необхідно впроваджувати і надалі;
  • серед опитуваних найбільшу частку становить молодь громади віком від 14 до 35 років – 40%.

І вже з 01 березня 2021 року стартує перший етап Бюджету участі 2021 в Присиваській територіальній громаді. Переходьте за посиланням для того, щоб дізнатися як подати проєкт, як голосувати за проєкти та інше: https://grygorivska-gromada.gov.ua/news/1614348290/.