Вже втретє в Присиваській ТГ: Бюджет участі 2021 розпочинається!

Дата: 26.02.2021 16:00

В поточному 2021 році в Присиваській ТГ втретє реалізується Бюджет участі. І з 01 березня 2021 року починається перший етап конкурсу – подання проєктів!

Рішенням виконавчого комітету Присиваської сільської ради від 19.01.2021 року № 3 затверджені зі змінами наступні регламентуючі документи:

• Програма реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Присиваській сільській раді територіальної громади на 2019-2022 роки
  • Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) в Присиваській сільській раді територіальної громади (далі – Положення);
  • Додатки до Положення: висновок щодо прийняття проєкту, список осіб, які підтримали проєкт, склад Комісії з питань Бюджету участі, графік заходів, бланк голосування за громадські проєкти для реалізації у 2021 році, звіт щодо реалізації проєкту в рамках Програми «Бюджет участі» в 2021 році, параметри проєктів, які можуть бути підтримані, аплікаційна форма проєкту, бюджет проєкту.

Основні етапи громадського бюджету в 2021 році:

• Подання проектів – 01.03 – 31.03.2021
  • Розгляд і доопрацювання – 01.04 – 14.04.2021
  • Голосування – 15.04 – 28.04.2021
  • Підбиття підсумків голосування, оприлюднення результатів  –  29.04 – 05.05.2021
  • Реалізація проектів-переможців – від 1-го до 3-х місяців. Початок реалізації: не раніше 01 червня 2021 року. Термін закінчення реалізації: не пізніше 01 вересня 2021 року.
  • Звітування – протягом 15 робочих днів з моменту закінчення реалізації проекту, але не пізніше 20 вересня 2021 року.
  • Підбиття підсумків реалізації Програми «Бюджет участі» –  20 – 30 вересня 2021 року.

Загальний бюджет в 2021 році становить 150 тис.грн., орієнтовна вартість одного проєкту – 30 тис.грн.

Максимальний термін реалізації проєкту – 3 місяці.

Подання проєктів та голосування за них можуть здійснювати громадяни України, яким на момент подавання проектів або голосування виповнилось 14 років, що зареєстровані та проживають на території громади або мають довідку про місце роботи, навчання, службу чи інші документи, що підтверджують їх проживання на території Присиваської територіальної громади.

Проєкт подається автором:

•  у паперовому вигляді у пункті супроводу за адресою: Присиваська сільська рада, вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, з приміткою на конверті «Бюджет участі»,
  • на електронну пошту gr-rada@chapl.gov.ua з темою «Бюджет участі»
  • в електронному вигляді на електронній платформі бюджету участі в особистому в особистому кабінеті за посиланням https://prysyvaska.pb.org.ua/.

Сфера реалізації проєкту повинна бути публічною, тобто результатами проєкту зможуть скористатись всі або більшість мешканців територіальної громади. Пріоритети надаються проєктам, спрямованим на розвиток молодіжної політики громади, а також проєктам, авторами яких є молодь віком від 14 до 35 років або члени молодіжних консультативно-дорадчих органів Присиваської сільської територіальної громади.

Голосування за проєкти здійснюється шляхом онлайн голосування або заповнення бланку голосування на паперових носіях.

Одна особа може проголосувати не більше, ніж за два проєкти.

Голосування на паперових носіях здійснюється у пунктах супроводу за пред’явленням оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування. Проголосувати онлайн можна на платформі громадського бюджету за посиланням https://prysyvaska.pb.org.ua/ в особистому кабінеті.

Регламентуючі документи по Бюджету участі розміщені на офіційному сайті Присиваської територіальної громади (https://grygorivska-gromada.gov.ua/) в розділі «Бюджет», підрозділі «Бюджет участі» «Регламентуючі документи» (https://grygorivska-gromada.gov.ua/reglamentujuchi-dokumenti-17-01-17-04-01-2019/) та на платформі Бюджету участі Присиваської територіальної громади https://prysyvaska.pb.org.ua/. Також з ними можна ознайомитися в пунктах супроводу.

Локалізація пунктів супроводу:

• 75240, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Григорівка, вул.Пушкіна, 20 (адмінбудівля Присиваської сільської ради);
    • 75241, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Павлівка, вул. Шкільна, 17 (адмінбудівля старостинського округу);
    • 75243, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Строганівка, вул. Шкільна, 4 (адмінбудівля старостинського округу);
    • 75244, Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Іванівка, вул. Центральна, 11 (адмінбудівля старостинського округу).

Чекаємо на Ваші ініціативи! Можливо саме Ваша ідея стане успішним прикладом реалізованих проєктів Бюджету участі громади в 2021 році та принесе неабияку користь громаді та місцевим жителям!

Стежте за новинами на офіційному сайті громади та в групі громади соціальної мережі Facebook.

Довідка за тел.: 0989795602 – Анастасія Затуливітер.