Інформаційна сесія «Впливай на бюджет своєї громади» в с. Строганівка.

Дата: 07.11.2018 22:02

7 листопада 2018 року в с. Строганівка Присиваської ОТГ відбулась інформаційна сесія «Впливай на бюджет своєї громади», яка була організована Григорівською сільською радою спільно з експертами Громадське Партнерство "За прозорі місцеві бюджети"(сайт ГП - http://probudget.org.ua ) в рамках програми DOBRE". Бюджет для громадян вперше розроблений для того, щоб у зрозумілій формі донести жителям Присиваської ОТГ інформацію про те, як громада отримує та витрачає кошти, основні ключові напрямки для розвитку громади та інформацію про реалізовані проекти. Бюджет для громадян служить інструментом підвищення рівня прозорості використання публічних коштів та сприяє участі громадян в процесах бюджетування.

Розпочали інформаційну акцію о 09: 00 на Площі ринку, де в цей день зібралось багато жителів села. Проводили акцію працівники апарату Григорівської сільської ради: секретар сільської ради - Славінська О.Т., начальник фінансового відділу – Кошева Л.В., головний бухгалтер –начальник відділу - Островська Л.А., начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства – Богатиренко С.В. та спеціаліст І категорії з юридичних питань – Горлінський С.М. Активну участь в акції та допомогу в поширенні інформації прийняла Наталія Дорофеєва – експертка Громадської Організації «Нова генерація».

Працівники ради спілкувались з населенням, відповідали на всі поставленні питання та приймали від жителів пропозицій (близько 30 шт.) до бюджету громади на 2019 рік. Всі зібрані пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті бюджетною комісією при підготовці проекту бюджету Григорівської сільської ради на 2019 рік, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади. Нагадуємо, що пропозиції також можна надати в режимі «он-лайн» до 15 листопада 2018 р. за посиланням - https://grygorivska-gromada.gov.ua/news/1540317780/.

Повідомляємо графік інформаційних сесій в селах Присиваської ОТГ:

1. 12 листопада 2018 року 0 09:00 – с. Григорівка (поруч з магазином «Ніка»)
  2. 13  листопада 2018 року 0 09:00 – с. Іванівка (поруч з центральним магазином)
  3. 14 листопада 2018 року 0 09:00 – с. Павлівка (поруч з центральним магазином)

Запрошуємо віх жителів громади приєднатись до інформаційних сесій.

Окрім того, ознайомитись з розробленим «Бюджетом для громадян» можна за посиланням:

Бюджет для громадян.