УВАГА! Стартує збір пропозицій громадян до бюджету Присиваської ОТГ на 2019 рік

Дата: 23.10.2018 21:01

Шановні жителі Присиваської об'єднаної територіальної громади!

Григорівська сільська рада збирає пропозиції до бюджету нашої громади на 2019 рік.

Впливай на місцеву бюджетну політику - НАДАЙ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СІЛЬСЬКОГО БЮДЖЕТУ В 2019 РОЦІ! Сільський  бюджет – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Окрім отримання бюджетних пропозицій під час вуличних інформаційних акцій, які проводитимуться  в листопаді 2018 року у всіх населених пунктах громади (детальніше про дати та місце проведення акцій повідомим) та через скриньки, пропозиції до бюджету Григорівської сільської ради на 2019 рік будуть збиратися за аналогічною формою в режимі «он-лайн» протягом 22 жовтня - 15 листопада 2018 року на офіційному сайті громади - https://grygorivska-gromada.gov.ua/.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті бюджетною комісією при підготовці проекту бюджету Григорівської сільської ради на 2019 рік, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Внесіть пропозиції за посиланням в дану  Форму