Засідання виконавчого комітету № 6 від 27.08.2021 року

Рішення № 92 "Про схвалення звіту про виконання бюджету Присиваської сільської ради за І півріччя 2021 року".

Додаток до рішення № 92.

Рішення № 93 "Про схвалення прогнозу бюджету Присиваської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки 21509000000".

Додаток 1 до рішення № 93.

Додаток 2 до рішення № 93.

Додаток 3 до рішення № 93.

Додаток 6 до рішення № 93.

Додаток 7 до рішення № 93.

Додаток 8 до рішення № 93.

Додаток 9 до рішення № 93.

Додаток 11 до рішення № 93.

Додаток 12 до рішення № 93.

Рішення № 94 "Про внесення змін до посадового складу опікунської ради та затвердження Положення про опікунську раду в новій редакції".

Додаток 1 до рішення № 94.

Додаток 2 до рішення № 94.

Рішення № 95 "Про організацію цивільного захисту на території Присиваської сільської ради".

Рішення № 96 "Про внесення змін до посадового складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Присиваської територіальної громади в новій редакції".

Додаток 1 до рішення № 96.

Додаток 2 до рішення № 96.

Рішення № 97 "Про затвердження Положення про порядок із зверненнями у Присиваській сільській раді".

Додаток до рішення № 97.

Рішення № 98 "Про готовність шкіл до нового навчального 2021-2022 року, здійснення обліку дітей шкільного віку та охоплення їх навчанням".

Рішення № 99 "Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей в закладах освіти Присиваської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік".

Додаток 1 до рішення № 99.

Додаток 2 до рішення № 99.

Рішення № 100 "Звіт про роботу секретарів Строганівської та Григорівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів".

Рішення № 101 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 102 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 103 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 104 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 105 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 106 "Про зміну адресного номера об'єкта нерухомого майна".

Рішення № 107 "Про присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомого майна (будівлі школи), що знаходиться в селі Іванівка по вулиці Центральній".

Рішення № 108 "Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна Броді Д.О.".

Рішення № 109 "Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна Старковій С.В.".

Рішення № 110 "Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна Молодій О.І.".

Рішення № 111 "Про роботу комунального підприємства "Струмок" з надання послуг населенню за ІІ квартал 2021 року".

Рішення № 112 "Про присвоєння поштової адреси житловому будинку".

Рішення № 113 "Про присвоєння поштової адреси житловому будинку".

Рішення № 114 "Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 16.07.2021 року № 91 "Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці в селі Іванівка".

Рішення № 115 "Про план роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради на вересень 2021 року".