Засідання виконавчого комітету № 3 від 23.04.2021 року

Рішення № 30 "Про здійснення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодердавного та місцевого значення, відтворенням лісів".

Рішення № 31 "Про проведення місячника по благоустрою сіл".

Рішення № 32 "Про затвердження Схеми розміщення тимчасових споруд".

Рішення № 33 "Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю на території населених пунктів Присиваської сільської територіальної громади".

Рішення № 34 "Про графік прийому громадян Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Рішення № 35 "Про зняття особи похилого віку з соціального обслуговування".

Рішення № 36 "Про взяття на щоденне соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Рішення № 37 "Про взяття на позачерговий квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

Рішення № 38 "Про зняття з обліку сім'ї, що перебувала у складних життєвих обставинах".

Рішення № 39 "Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

Рішення № 40 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Присиваської сільської ради від 08 грудня 2020 року № 29 "Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради територіальної громади".

Рішення № 41 "Про надання адресної одноразової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 42 "Про надання адресної грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 43 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 44 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 45 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 46 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 47 "Про план заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування у закладах освіти Присиваської територіальної громади на 2021 рік".

Додаток до рішення № 47.

Рішення № 48 "Звіт про роботу директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради".

Рішення № 49 "Звіт про роботу старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів за І квартал 2021 року".

Рішення № 50 "Про роботу комунального підприємства "Струмок" по наданню послуг населенню за І квартал 2021 року".

Рішення № 51 "Про план роботи виконкому Присиваської сільської ради на травень 2021 року".