Засідання виконавчого комітету № 1 від 19.01.2021 року

Рішення № 1 "Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Додаток до рішення №1.

Рішення № 2 "Звіт про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Бюджету участі в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ у 2020 році".

Додаток до рішення №2.

Рішення № 3 "Про внесення змін до Положення про партиципаторне бюджетування та Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ на 2019-2022 роки".

Додаток 1 до рішення №3.

Додаток 2 до рішення №3.

Рішення № 4 "Про затвердження Дорожньої карти з розвитку спроможності Присиваської сільської ради територіальної громади на 2020-2021 роки".

Додаток до рішення № 4.

Рішення № 5 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 6 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 7 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 8 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 9 "Про визначення переліку об'єктів для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних та громадських робіт на території Присиваської сільської ради".

Рішення № 10 "Про надання дозволу на тимчасовий проїзд транспортних засобів та проведення ремонтних робіт дорожнього полотна".

Рішення № 11 "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Рішення № 12 "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Рішення № 13 "Про план роботи виконкому Присиваської сільської ради на І півріччя 2021 року".