Засідання виконавчого комітету № 1 від 08.12.2020 року

Рішення № 1 "Про регламент роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради".

Додаток до рішення №1.

Рішення № 2 "Про виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2020 року".

Додаток до рішення №2.

Рішення № 3 "Про проект бюджету сільської ради на 2021 рік".

Додаток 1 до рішення №3.

Додаток 2 до рішення №3.

Додаток 3 до рішення №3.

Додаток 5 до рішення №3.

Додаток 7 до рішення №3.

Додаток 8 до рішення №3.

Рішення № 4 "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік" за 9 місяців 2020 року".

Додаток до рішення №4.

Рішення № 5 "Про звіт комунального підприємства "Струмок" за 10 місяців 2020 року".

Рішення № 6 "Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті сільської ради по реалізації контрольних документів, розгляду звернень громадян за 9 місяців 2020".

Рішення № 7 "Про роботу з сім'ями, які проживають на території Присиваськоої сільської ради та опинилися в складних життєвих обставинах".

Рішення № 8 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 9 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 10 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 11 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 12 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги".

Рішення № 13 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги".

Рішення № 14 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги".

Рішення № 15 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги".

Рішення № 16 "Про надання адресної одноразової грошової доопомоги".

Рішення № 17 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги".

Рішення № 18 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги".

Рішення № 19 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 20 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 21 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 22 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 23 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 24 "Про надання адресної одноразової грошової допомоги для забезпечення призову на строкову службу".

Рішення № 25 "Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок".

Рішення № 26 "Про присвоєння поштової адреси на складське приміщення".

Рішення № 27 "Про визначення переліку об'єктів для відбування кримінального покарання у виді громадських робіт на території Присиваської сільської ради".

Рішення № 28 "Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей в загальноосвітніх школах".

Рішення № 29 "Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради територіальної громади".

Рішення № 30 "Про призначення відповідального за здійснення державної реєстрації актів цивільного стану та за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв".

Рішення № 31 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 32 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 33 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".