Засідання виконавчого комітету № 9 від 27.09.2019 року

Рішення № 91 "Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх".

Рішення № 92 "Про план роботи виконкому Григорівської сільської ради на жовтень 2019 року".

Рішення № 93 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 94 "Про графік постачання води в осінньо-зимовий період".

Рішення № 95 "Про роботу КП "Струмок" по наданню послуг населенню".

Рішення № 96 "Про звільнення від бітьківської плати за харчування дітей в загальноосвітніх школах".

Рішення № 97 "Про визначення у 2019 році напрямів та об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Рішення № 98 "Про роботу в.о.старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів".