Засідання виконавчого комітету № 8 від 10.09.2019 року

Рішення № 83 "Про готовність шкіл до нового навчального 2019-2020 року, здійснення обліку дітей шкільного віку та охоплення їх навчанням".

Рішення № 84 "Про план роботи виконкому Григорівської сільської ради на вересень 2019 року".

Рішення № 85 "Про роботу в.о.старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів".

Рішення № 86 "Про роботу з сім'ями, які проживають на території Григорівської сільської ради та опинилися в складних життєвих обставин".

Рішення № 87 "Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей в загальноосвітніх школах".

Рішення № 88 "Про графік виїзного прийому громадян керівного складу Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на IV квартал 2019 року".

Рішення № 89 "Про роботу КП "Струмок" по наданню послуг населенню".

Рішення № 90 "Про створення робочої групи щодо передачі в оренду комунального майна".