Засідання виконавчого комітету № 6 від 30.07.2019 року

Розпорядження № 68 "Про встановлення гнучкого графіку роботи сільських будинків культури Григорівської сільської ради".

Розпорядження № 69 "Про план роботи виконкому Григорівської сільської ради на ІІ півріччя 2019 року".

Розпорядження № 70 "Про продовження паспорту прив'язки на розміщення чотирьох стаціонарних тимчасових споруд, торгових павільйонів для роздрібної торгівлі".

Розпорядження № 71 "Про надання допомоги".

Розпорядження № 72 "Про комісію щодо визначення у 2019 році напрямів та об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщеннь для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених бітьківського піклування, осіб з їх числа".

Додаток 1 до рішення № 72.

Додаток 2 до рішення № 72.