Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ громада
Херсонська область, Чаплинський район

Дата: 20.02.2018 19:40

Конкурс «Чисте довкілля – світле майбутнє!»

Екологічна проблема є однією з найбільш серйозних проблем сучасного суспільства. Людина вкрай сильно залежить від середовища, в якому вона живе та від того, що її оточує. На сьогоднішній день наявна проблема забруднення навколишнього природного середовища, порушення екологічного балансу внаслідок системного засмічення довкілля, низька обізнаність населення з питань поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття. У зв’язку з цим Григорівська сільська рада, за ініціативи школярів та школярок Присиваської ОТГ, оголошує проведення акції «Чисте довкілля – світле майбутнє!», яка триватиме  до 1 червня 2018 року. Мета акції - покращення екологічного становища довкілля та підвищення рівня обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття; виховання у дітей працьовитості, чуйності, культури поведінки, любові до рідної землі.

Завдання конкурсу є збір:

• Макулатури;
  • Скла (пляшки, склобій та ін.);
  • Пластику.

Дирекція шкіл забезпечить приміщення, де будуть зберігатися зібрані матеріали.

Крім того, що даний конкурс покращить екологічний стан громади, гроші виручені зі здачі вторинної сировини, будуть направлені на покращення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів та на потреби дітей (культурно-освітні заходи, оздоровчий відпочинок тощо). Також однією з умов є створення промо-ролику, який відображатиме наявний екологічний стан до, під час та після проведення заходу.

І ще про приємні бонуси J Та школа, яка збере найбільшу кількість вторинних матеріалів отримає приз – 5000 гривень . А кращий промо-ролик – винагороду  в сумі 2000 гривень.

P.S. Переконливе прохання бути обережними, підійти до участі у заході максимально серйозно!

Середні ціни на вторинну сировину

Назва

Ціна 1кг