День Незалежності та День Прапора України в Григорівській сільській раді (Присиваської ОТГ)
Дата: 28.08.2017 19:14
Кількість переглядів: 1253
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/072e95f790588903b726b7681a8c128e.jpg)
На території Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) з 20 по 24 серпня 2017 року Григорівським, Павлівським, Строганівським та Іванівським СБК було проведено святкові концерти та дискотеки присвячені Дню Незалежності та Дню Прапора України.
В кожному селі Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) на концерти було запрошено представників місцевої влади.
20 серпня 2017 року в Строганівському СБК було проведено святковий концерт та дискотеку. Для участі в концерті було запрошено учасників самодіяльності із сіл Григорівка, Павлівка та Іванівка.
В с. Григорівка 23 серпня 2017 року на території Григорівського СБК пройшов концерт та дискотека для жителів та гостей села. Для присутніх виступали колективи Григорівського, Павліського, Строганівського та Іванівського СБК.
« повернутися