Відкриття спортивного залу після ремонту у Павлівській ЗОШ І - ІІІ ступенів та проведення спартакіади

Дата: 27.11.2017 18:40

26.11.2017 року у Павлівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося відкриття спортивного залу після капітального ремонту.

На заході були присутні голова Григорівської сільської ради С.О. Кліщевський, в.о. старости села Павлівка А.Л. Андрієвський, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Г.Л. Шонія, директор Павлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів А.Т. Горбачик, депутати, учні школи, учасники Спартакіади та жителі села. Право перерізати стрічку було надано С.О. Кліщевському, А.Т. Горбачик та А.Л. Андрієвському.

Також на базі школи після відкриття спортзалу було проведено спортивні змагання згідно регламенту спартакіади для визначення кращого спортивного села Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) у 2017 році.