Херсонський обласний ТЦК та СП інформує
Дата: 11.06.2024 14:20
Кількість переглядів: 37
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447899312_1363405684603464_3249336939999670599_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=lSR0NgSsWeoQ7kNvgGXP8CQ&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AYCrD80HFTkO28dqpa25ebWpw5Ws_VEmi6rFA5Kw5kS_7A&oe=666DEF92)
Побачитися з родиною, відпочити за межами України, навіть повболівати за збірну на матчах Євро-2024. У військовослужбовців така можливість є. І періодично у відкритих джерелах українські бійці діляться своїм досвідом виїзду за кордон.
Інформагентство АрміяInform розповідає, що потрібно зробити військовому, аби виїхати за кордон: https://armyinform.com.ua/.../vyyizd-za-kordon-pid-chas.../
« повернутися