Онлайн захід на тему "Відкритість та прозорість діяльності Присиваської територіальної громади. Проблеми та виклики сьогодення"

Дата: 13.05.2024 12:26

Оголошення!

У рамках організації цьогорічного Тижня Відкритого Уряду, що проходитиме  з 27 по 31 травня 2024 року, керівництвом Присиваської сільської військової адміністрації буде проведено 27 травня  о 11.00. заходу  в онлайн-форматі за посиланням

на тему «Відкритість та прозорість діяльності Присиваської територіальної громади. Проблеми та виклики сьогодення» .

До заходу, що проходитиме за типом «круглого столу» просимо долучитися представників органу місцевого самоврядування, освітянську спільноту, пересічних мешканців громади. Мета заходу – висвітлення та обговорення можливостей взаємодії громадськості з органом виконавчої влади при формуванні і реалізації державної політики,  вирішення актуальних проблем та викликів у громаді.

У ході проведення заходу передбачається розглянути ряд питань, зокрема:

• Доступ до публічної інформації (анонс діючих інформаційних платформ громади, обговорення створення нових інформ каналів)
  • прозорості бюджетів
  • проблеми та виклики в освітньому процесі закладів освіти громади
  •  реалізації державної політики ( Закон про мобілізацію, зміни до виплат ВПО, тощо).
  • Підтримка вразливих верст населення громади та військовослужбовців.
  •  інше
  • Фото без опису