Дата: 14.03.2024 11:18

У Міністерстві у справах ветеранів України запрацював Реєстр постачальників послуг з психологічної реабілітації для ветеранів і членів їхніх сімей, який є складовою системи інформаційних сервісів «Е-ветеран».

Він стане одним із інструментів вирішення глобального питання – створення дієвої системи психологічної реабілітації Захисників і Захисниць та членів їхніх родин, що є одним із пріоритетних напрямів Мінветеранів.

Відтепер юридичні особи незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, фізичні особи-підприємці, які провадять діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, та які хочуть співпрацювати з Мінветеранів у частині надання послуг із психологічної реабілітації, зможуть подавати документи та заяви в електронній формі безпосередньо до Реєстру. Такий підхід, підкреслюють фахівці Міністерства, значно спрощує цю процедуру.

Так, для включення до Реєстру юридична особа, або фізична особа - підприємець має подати до Мінветеранів:

1) заяву про включення до Реєстру за формою, встановленою Мінветеранів;

2) інформацію (та за наявністю документи) про:

●      реквізити юридичної особи згідно з ЄДРПОУ

організаційно-правову форму/вид громадського об’єднання, благодійної чи релігійної організації;

●      місцезнаходження (місце реєстрації) юридичної особи/зареєстроване місце проживання або місце фактичного проживання фізичної особи - підприємця;

●      фактичну адресу надання послуг (зазначається, якщо вона відрізняється від місцезнаходження юридичної особи, зареєстрованого місця проживання або місця фактичного проживання фізичної особи - підприємця);

●      номери контактних телефонів; адресу електронної пошти; адресу веб-сайту або іншого інформаційного ресурсу (за наявності);

●      банківські реквізити для перерахування бюджетних коштів);

●      перелік послуг із психологічної реабілітації, що можуть надаватися отримувачу послуг;

●      наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики;

●      наявність окремого структурного підрозділу, який забезпечує здійснення мультидисциплінарною командою психологічної реабілітації; кабінету (кабінетів) для надання індивідуальної психологічної допомоги членами мультидисциплінарної команди;

●      відповідність кваліфікації фахівців заявника вимогам, а саме: назви посад та персональні дані фахівців (прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), освіта/кваліфікація, стаж роботи за фахом, інформація про післядипломну освіту, атестацію, формальне та/або неформальне професійне навчання та супервізію протягом останніх двох років) (за згодою) та інформацію про включення відомостей про них до Реєстру.

Заяви з необхідними документами приймаються в електронній формі через СІС «Е-Ветеран».