Одноразова допомога для мобілізованих військовослужбовців Присиваської територіальної громади

Дата: 13.03.2024 16:41

Розпорядженням начальника Присиваської СВА від 30 січня 2024 року була затверджена «Програми підтримки військовослужбовців Присиваської сільської територіальної громади, призваних на військову службу під час мобілізації до лав Збройних сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації на 2024 рік». Метою Програми є матеріальна підтримка та соціальний захист військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації до лав Збройних сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації.

Надання одноразової грошової допомоги виплачується військово-службовцям, які на момент призвання на військову службу під час мобілізації (з 24.02.2022 року та по теперішній час) були зареєстровані на території Присиваської територіальної громади. Допомога надається на підставі особистої заяви військовослужбовця (форма додається), письмової згоди на збір та обробку інформації про персональні дані на ім’я начальника Присиваської СВА Олени Пелешок.

Для отримання допомоги заявник додає до заяви наступні документи:

• копію паспорта у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про місце реєстрації), або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку) з витягом про місце реєстрації військовослужбовця;

• копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган i мають відмітку у паспорті, подається копія сторінки паспорта з відповідною відміткою) військовослужбовця;

• довідку з підрозділу територіального центру комплектування та соціальної підтримки, про те, що громадянин є дійсно мобілізованим відповідно до указу Президента України/документ, що свідчить про укладення громадянином контракту про службу в ЗСУ/копію військового квитка з відміткою про мобілізацію або інший підтверджуючий документ про мобілізацію до лав ЗСУ або інших військових формувань;

• виписку (копію виписки) з рахунку військовослужбовця із реквізитами банківської установи для перерахування коштів (Приватбанк або Райффайзен банк Аваль).

Розмір одноразової грошової допомоги складає 10 000 грн. Одноразова грошова допомога надається на підставі розпорядження начальника Присиваської сільської військової адміністрації.

- Документи для надання матеріальної допомоги надаються на електрону пошту Присиваської сільської військової адміністрації prysyvaskava@gmail.com.

- Копії документів повинні бути офіційно завірені та передані на електрону адресу в сканованому вигляді в форматі PDF.

- У разі виникнення питань, мобілізовані військовослужбовці можуть звернутись на електрону адресу : prysyvaskava@gmail.com або за телефоном (Viber, WhatsApp) – 0962361237 Вікторія Олександрівна

Бланк заяви