святкування Міжнародного дня рідної мови у Павлівській ЗОШ І-ІІІст
Дата: 22.02.2018 17:44
Кількість переглядів: 1212
21 лютого 2018 року з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у Павлівській ЗОШ І-ІІІст. проведено заходи. Учні школи брали участь у конкурсі читців, де декламували вірші відомих українських поетів про Україну, про родину та українську мову, згадували її трагічну долю, демонстрували її красу і велич, шанобливе ставлення до рідної української мови, писали диктант « Без мови немає народу». Білецька І.В. провела захід «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», закликаючи учнів плекати та берегти одне з найцінніших надбань – нашу рідну мову.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/a4c715a2ed84e0abe1242b464656d162.jpg)
« повернутися