Привітання одиноких людей зі святами в селі Строганівка
Дата: 22.01.2018 17:11
Кількість переглядів: 1098
З новорічними та різдвяними святами привітали людей похилого віку села Строганівка- Селезньову Лідію Антонівну, Коваленко Нелю Василівну, Загороднюк Ольгу Іванівну , Белокурову Ганну Іванівну, Чумаченко Олександру Григорівну, Чернавіна Михайла Олександровича ,Чернавіну Галину Василівну , Кушніренка Дмитра Макаровича , Марченко Лідію Петрівну, Задорожну Ольгу Дмитрівну ,Кобзар Марію Дмитрівну ,Івановську Лідію Петрівну директор Строганівського будинку культури Сільберстон Вікторія Миколаївна з колективом та соціальний працівник Швець Тетяна Володимірівна.
Одинокі люди пригощали солодощами ,дякували за гарний настрій ,запрошували щоб приходили в наступному році.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/666356061936a239a6197da3f4094724.jpg)
« повернутися