відзначення Дня Героїв Небесної Сотні
Дата: 20.02.2018 17:05
Кількість переглядів: 2018
20 лютого 2018 року в приміщенні Григорівської сільської ради було проведено урочисті збори з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні. На заході були присутні депутати, керівники установ, старости сіл громади та працівники апарату Григорівської сільської ради. Було переглянуто відеоролик, присвячений цим подіям, а після перегляду вшановано загиблих хвилиною мовчання.
Герої не вмирають ...
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/ea5b2606c2d8897c68413ef4bb3e2d15.jpg)
« повернутися