Тиждень іноземної мови в Іванівській ЗОШ І-ІІ ст. Відео.

Нещодавно в Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів проходив предметний тиждень іноземних мов. У школі вивчається дві іноземні мови - німецька та англійська. Відповідальна за проведення тижня - вчитель іноземних мов Кубай Оксана Георгіївна. Протягом тижня  діти інсценували англійською мовою казку "Друг пізнається в біді", брали участь в  грі-квесті "Знавці іноземних мов", в конкурсі малюнків та стінгазет, переглядали відеофільм "Культура Німеччини", створювали відеоролик "Що ми знаємо про Німеччину?" У школі проводилося опитування «Як я ставлюсь до вивчення іноземної мови? Думки і пропозиції», мета якого – якісна організація навчального процесу та зацікавленість школярів до вивчення іноземних мов. Учні мали можливість висловити свої думки і пропозиції щодо вивчення іноземних мов.